Eski T2310 Sistemin Windows 10 Uyumu

gurkanyal

Kilopat
Herkese selamlar. Evdeki ikinci bilgisayar olarak Vista önyüklü gelen sistemim vardı. Ben şu anda bunu Windows 7 ile kullanıyorum ama pek de beğenmedim. Zamanında 2015'de ilk çıkan Windows 10'u denemiştim. Alta özellikleri mevcut.
Windows 10 kurmalı mıyım?
Ana bilgisayarımda kurduğumda boot süresi çok uzundu, bunda ne olur acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selamlar. Evdeki ikinci bilgisayar olarak Vista önyüklü gelen sistemim vardı. Ben şu anda bunu Windows 7 ile kullanıyorum ama pek de beğenmedim. Zamanında 2015'de ilk çıkan Windows 10'u denemiştim. Alta özellikleri mevcut.
Windows 10 kurmalı mıyım?
Ana bilgisayarımda kurduğumda boot süresi çok uzundu, bunda ne olur acaba?
Windows 10 sisteminize uyumlu ise kurun derim. Önceden performansı yerlerdeydi. Fakat güncellemeler sayesinde gelişti. Kurmanızı tavsiye ederim.

1803 kullanmanı tavsiye ederim. En güncel sürümü o. Senin dediğin sürüm güncel olsaydı güzeldi fakat 1 yıl önce çıkan bir sürüm.
1803 Single language indiremedim. En güncel single language buydu. Ana bilgisayarımda 1803'e güncelliyorum. Sıfırdan kurulum ile farkı olur mu sizce ?

Bende de aynı işlemci var laptop artık açılırken bile 10-15 dk geçiyor 1-2 saniye sonra cevap veriyor en az tıklamalarıma. Kafayı yedirtti.

Yeni konular

Geri
Yukarı