Eski Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Şimdi ben 1 kere daha Türkçe kurallarına uygunsuz mesaj yazarsam hesabım silinecek mi ?

Belirtmek isterim ki Türkçe öğretmeni değilim. Elimden geldiğince düzgün yazmaya çalışıyorum.

Mac OS X konularında siz üstüne basa basa söylemenize rağmen başkaları açtığı konularda sistemini yazmıyor. Bunun için bir kural koyulabilir.

Bende forum sitesine üye olur olmaz konu açtım. Forum kurallarını şimdi okudum, daha doğrusu ceza alınca okudum. İlk önce kızdım, ne yaptım ki ceza alıyorum diye. Ama şimdi tüm düşünce ve görüşlerim değişti. Keşke herkes sizin gibi türkçemize sahip çıksa, kaliteli, seviyeli bir ortam sağlasa. İki kere ceza aldım ve gerçekten çok üzüldüm. İnşallah bilmeden, istemeyerek yaptığım hatalar yüzünden üyeliğim silinmez.

Bilmeden yaptığınız şeyler yüzünden üyeliğiniz silinmez. Ama sizi uyarmalarına rağmen, kuralları okumanıza rağmen, aynı şeyleri yapmaya devam ederseniz, Spam-O-Matic'ten nasibinizi alırsınız.

Üyeliğinizin silinmesine bu kadar üzülmeyin bence. Tekrar üyelik alırsınız. Bu forumda hesabımı silin deyip başka forumlarda 1 ay gezdikten sonra geri gelene arkadaşlar da gördük. Bence bu gayet doğal. Kafası çalışan, aklı başında her insan eninde sonunda kendini burada bulacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…