Eski Technopat Sosyal Kuralları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burayı nur nimet olarak görüyorum. Çok forum hesabına sahiptim. Buradan üyelik aldıktan sonra, hepsinin şifrelerini unuttum.
Neden mi?
-Yazılanları anlamıyordum. Ben Türkçe dışında başka dil bilmiyorum.
-Neden dediğim için, sırf bunu sorduğum için ban yemiştim bir forumda.
-Forum yöneticileri sadece bayan arkadaşların sorularına cevap verirlerdi.
-Bir başka forumda; ''İnsanları yanlış yönlendirme, buna hakkın yok'' dediğim için ban yemiştim.
Saymakla bitmez.
Kısaca burası çok güzel.
İyi forumlar...

Yazım hatası yapan kişiyi şikayet ettikten sonra belirtmek için o mesajı alıntı yapıp, ama hataları düzeltirsek bir sorun olur mu?

Yazım hatası yapan kişiyi şikayet ettikten sonra belirtmek için o mesajı alıntı yapıp, ama hataları düzeltirsek bir sorun olur mu?

Alıntılanmış mesajda yazım hatası yoksa sorun yok.

Sevgili Technopat yöneticileri, affınıza sığınarak bir şey soracağım. Mesela "İçerik ile ilgili olmayan konu başlığı" adında bir ceza türünden üst üst'e 7 kez ceza aldım. Hesabım silinecekmi, gerçekten böyle bir şey olmasını hiç istemem çünkü Technopat benim evim gibi artık. 7'24 bu forumda vakit geçiriyorum.

Not: Yazım yanlışı yapmış isem affola. Çünkü yapmış olabiliriz insanlık hali. Önemli olan hatamızdan ders almak.

Cezalarımıza itirazı nereden edebiliyoruz?

İlgilisine buradan mazeretimi açıklıyorum:

Sebep: Çifte konu
-------
Çifte konu
-------
https://www.technopat.net/forum/diger-konu-disi/16954-o-bir-teknopat.html#post256998
Eğer "Çifte Konu" derken videoyu tekrar yollamamdan bahsediyorsanız itiraz ediyorum. İlk mesajdaki link kırıktı, ben de zaten orijinal video yüklendiği zaman gördüğüm için orjinal videou paylaştım, o arkadaş da benim yeni mesajımı görüp linki yenilemiş. Cezamın silinmesini ve 1 ceza puanımın eksiltilmesini istiyorum. Kolay gelsin.

Siz 00.22'de, konuyu açan kişi ise 00.24'te konuyu güncellemiş. Linkin kırık olduğunun farkında değildi demek ki Burak Bey, ceza puanınız silindi.

Siz 00.22'de, konuyu açan kişi ise 00.24'te konuyu güncellemiş. Linkin kırık olduğunun farkında değildi demek ki Burak Bey, ceza puanınız silindi.

Burak Alkan'ı bu konudan haberdar edebilir misiniz? Puanım eksiltilmiş ama cezam hala silinmemiş, belki o konuyla da ilgilenebilir.

Konuda güncelleme: Ben banlandım diye şikayet eden arkadaşların büyük kısmı sadece bir günlük ceza/uyarıdır. Panik yapmaya gerek yok, kuralları tekrar okuyun ve mesajlarınızı lütfen özenle yazın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…