Eski TV'yi akıllı hale getirebilir miyim?

Talhaokte

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1080i komponent kablo destekleyen eski bir projeksiyon TV'ye sahibim. -HDMI girişi yok- Bir TV box alıp, HDMI to komponent dönüştürücü ile televizyona takarsam televizyonum bunu destekler mi? TV Box'ı kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 1080i komponent kablo destekleyen eski bir projeksiyon TV'ye sahibim. -HDMI girişi yok- bir TV box alıp, HDMI to komponent dönüştürücü ile televizyona takarsam televizyonum bunu destekler mi? TV Box'ı kullanabilir miyim?

Çevirici kullanın sonra bir tablet alın ona da çevirici alın ve HDMI ile bağlayın fakat çeviri çoklu olmalı klavye fareye falanda ihtiyaç var ama istersen mi stick al ve de bir dönüştürücü alabilirsin

Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler, ne kadar araştısam da Türkiye içi HDMI to component dönüştürücü bulamadım, yardımcı olabilir misini?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler, ne kadar araştısam da Türkiye içi HDMI to component dönüştürücü bulamadım, yardımcı olabilir misini?
Dostum SCART ile de oluyor sanırsam.
Eski televizyonlara pek hakim değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dostum SCART ile de oluyor sanırsam.
Eski televizyonlara pek hakim değilim.

SCART ile HD görüntü alabilir miyim ki? SCART çıkış standart diye biliyorum.

Geri
Yukarı