Eski VAC ban yüzünden yeni hesapta alınan CS:GO ban yiyebilir mi?

Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba, benim 599 gün önce yediğim VAC ban var, hatamı anlayıp tekrar CS:GO'yu alma kararı verdim. Yeni Steam hesabı açıp oyunu alsam VAC ban yer miyim? Burada bir sürü konu var ama emin olamadım, paramın boşuna gitmesini istemiyorum.

Bir de aile paylaşımını açınca diğer hesaptan oynayabilir miyim? Birinin Steam hesabını kendi hesabıma paylaşmıştım o oyun sıfır savesiz açılmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aile paylaşımı ile oynarsınız ama CS:GO'yu tekrar alıp açarsanız ban yeme riski var yeni hesapta alırsanız sorun olacağını sanmam ama yine de bir modemi resetleyin.

CS:GO hile açtıktan sonra CS'yi silmediysen tekrar komple kaldırıp yüklemende fayda var. (Oyuna sağ tıkla kaldır de ardından steam kütüphanesinin olduğu yerdeki steam/steamapps/common/counter strike global offensive klasörünü komple silip geri dönüşüm kutusunu sil. Aynı telefon numarası, aile paylaşımı kullanma.

Aynı telefon numarasını kullanmasında bir sorun yok arkadaşlar. Sadece yasaklama anında aynı telefon numarasını paylaşan Steam hesapları yasaklama alacaktır, numarayı sonradan başka bir Steam hesabında kullanınca sorun olmaz. Sonradan VAC yasağı bulaşma durumu diye bir şey yok. E-posta üzerinden verilen bir yasaklama da yok zaten.

vac yasaklamasi telefon numarasi.png

Aynı telefon numarasını kullanmasında bir sorun yok arkadaşlar. Sadece yasaklama anında aynı telefon numarasını paylaşan Steam hesapları yasaklama alacaktır, numarayı sonradan başka bir Steam hesabında kullanınca sorun olmaz. Sonradan VAC yasağı bulaşma durumu diye bir şey yok. E-posta üzerinden verilen bir yasaklama da yok zaten.

Eki Görüntüle 1728933

Yani benim VAC ban 599 gün geçmiş aradan şimdi aynı telefon numarasıyla yeni hesap açsam sorun olmaz değil mi? Emin olmak için soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı