Faceit yüzünden Overwatch ban yiyebilir miyim?

Arkadaş zırvalamış zaten kimse haksız ban yemez diye. Bir ton ban yiyip banı kaldırılan insan var. Xantares bile ban yedi zamanında. Ben sadece nasıl ban yediğimi merak ettim.

Peki, Ya Bir Sistem hatası ise, Ban Mesajını Yanlış Gösteriyorsa. Ben Rekabetçi Ban Yediğimde ban mesajı ilk 4-5 Saniye Yeşil, Yani Geçici Bekleme Süresi Olarak Görünüyor.
Overwatch ban yemesi demek OW yapan birilerinin onu hile olarak görmesi ve raporlaması ile alakalıdır. Sistem hatasıyla OW'nin alakası yok.

Arkadaş zırvalamış zaten kimse haksız ban yemez diye. Bir ton ban yiyip banı kaldırılan insan var. Xantares bile ban yedi zamanında. Ben sadece nasıl ban yediğimi merak ettim.
Sistem Hatası Olabilir. İlgili destek ekibine yazabilirsiniz, Faceit, Valve vesaire.
Overwatch ban yemesi demek OW yapan birilerinin onu hile olarak görmesi ve raporlaması ile alakalıdır. Sistem hatasıyla OW'nin alakası yok.
Biz Ne kadar konuşsakda bunun sonu gelmez en iyisi bir hata olmasını dilemek.

Bu arada OW ban yediğimden de emin değilim. Genel bekleme süresi yazıyor ama dediğim gibi ban yiyen hesaplarda OW tarafından suçlu bulundu - oldukça hatalı yazar. Bende öyle bir şey yok. OW'ye düşüp insanların hakkımda oy kullanmasını bekliyor olabilir miyim?

Bu arada OW ban yediğimden de emin değilim. Genel bekleme süresi yazıyor ama dediğim gibi ban yiyen hesaplarda OW tarafından suçlu bulundu - oldukça hatalı yazar. Bende öyle bir şey yok. OW'ye düşüp insanların hakkımda oy kullanmasını bekliyor olabilir miyim?
Muhtemelen öyle.

Ama o zaman neden profilimde 1 oyun yasaklaması yazıyor. Kafam iyice karıştı. Forumda açılan konulara bakıyorum bazıları bir kaç güne VAC'a döner diyor. Anlamadım ne olduğunu.

Geri
Yukarı