Eski Windows Nasıl Silinir?

serkan822

Hectopat
Bilgisayarıma 240 GB'lık SSD'yi takıp. C diskini klonladım, ardından elimde iki tane 167 GB dolu disk oldu. C diski SSD diski, HDD C'de sadece. Windows bırakıp I'daki Windows'u nasıl silebilirim?

Screenshot_5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sekmesinde Windows yükle kısmından o diski kaldırman gerek. Disk biçimlendir-sil sekmeleri olan kısımdan. Gerekmeyen disklerin hepsini silmeni öneriyorum. Sistem bazı durumlarda 99Mb'lik diskler ayırıyor, ben onları genelde siliyorum çünkü rahatsız ediyor ve sorun yaratmıyor :)

Format sekmesinde Windows yükle kısmından o diski kaldırman gerek. Disk biçimlendir-sil sekmeleri olan kısımdan. Gerekmeyen disklerin hepsini silmeni öneriyorum. Sistem bazı durumlarda 99Mb'lik diskler ayırıyor, ben onları genelde siliyorum çünkü rahatsız ediyor ve sorun yaratmıyor :)
Sistem diskleri benim için sıkıntı değil.
C diski SSD, HDD C'de sadece?
Ne demek bu?
Ben C diski SSD diski, I diski HDD diski. C diskinde sadece Windows bırakıp I diskinden Windows'u nasıl silerim yazmıştım, moderatör öyle karar vermiş ❓🤷‍♂️❓

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı