Eski Windows Nasıl Silinir?

serkan822

Hectopat
Bilgisayarıma 240 GB'lık SSD'yi takıp. C diskini klonladım, ardından elimde iki tane 167 GB dolu disk oldu. C diski SSD diski, HDD C'de sadece. Windows bırakıp I'daki Windows'u nasıl silebilirim?

Screenshot_5.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Format sekmesinde Windows yükle kısmından o diski kaldırman gerek. Disk biçimlendir-sil sekmeleri olan kısımdan. Gerekmeyen disklerin hepsini silmeni öneriyorum. Sistem bazı durumlarda 99Mb'lik diskler ayırıyor, ben onları genelde siliyorum çünkü rahatsız ediyor ve sorun yaratmıyor :)

Format sekmesinde Windows yükle kısmından o diski kaldırman gerek. Disk biçimlendir-sil sekmeleri olan kısımdan. Gerekmeyen disklerin hepsini silmeni öneriyorum. Sistem bazı durumlarda 99Mb'lik diskler ayırıyor, ben onları genelde siliyorum çünkü rahatsız ediyor ve sorun yaratmıyor :)
Sistem diskleri benim için sıkıntı değil.
C diski SSD, HDD C'de sadece?
Ne demek bu?
Ben C diski SSD diski, I diski HDD diski. C diskinde sadece Windows bırakıp I diskinden Windows'u nasıl silerim yazmıştım, moderatör öyle karar vermiş ❓🤷‍♂️❓

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı