Eski WolfTeam dosyalarını çalıştırmak

PabIo Escobar

Kilopat
Yalan yok, zamanında çok iyi oyundu. Fakat şimdiki haline bakıyorum da...

Demem o ki bu oyununun 2012'nin son çeyreğindeki versiyonu elimde. Buna en azından bir LAN sunucusu açıp evde arkadaşlarla nostalji yapma imkanımız var mı?

Oyunun dosyalarını buradan indirebilirsiniz. Eğer yapabilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

(RAR şifresi www.maxigame.com)

Yapılacağını sanmıyorum öyle bir şey mümkün olsaydı metin 2 ye dönerdi oyun.
Ben yazılım mühendisliği okumadım ama yapılıp yapılmayacağını cidden merak ediyorum. Ayrıca neden Metin 2'ye dönsün ki? Oyunun 2012'nin son çeyreğindeki dosyalarını paylaştım. Sadece en azından bir LAN sunucusu açılıp açılmamasını merak ediyorum.

Ben yazılım mühendisliği okumadım ama yapılıp yapılmayacağını cidden merak ediyorum. Ayrıca neden Metin 2'ye dönsün ki? Oyunun 2012'nin son çeyreğindeki dosyalarını paylaştım. Sadece en azından bir LAN sunucusu açılıp açılmamasını merak ediyorum.

Metin 2 örneğini pvp sunucuları dolu diye verdim anlamışsındır zaten lan olarak açılabiliyorsa pvp olarakta açılabilir gibi.

Olmaz dememin sebebi eğer olsaydı şimdiye kadar olur düşüncesi nedeniyle ama olursa nostalji olarak bende oynamak isterdim.
Şimdiye kadar yapılmamasının sebebi dosya eksikliği olabilir. Joygame yada Netmarble eski dosyaları internetten süpürmüşler. VPN ile girilen bir siteden bulduğum dosyalar bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı