Eskiden açık olan bir sitenin logosunu değişiklik yaparak kullanmak

bLacKwoRmSpY

Hectopat
Yer
Dardayım
Merhaba konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın bir site açıyorum ve eskiden açık olan bir sitenin logosunu kullanacağım fakat telif gelmemesi için üstünde biraz değişiklik yaptım bu sayede teliften kaçabilir miyim ne yapmam gerekir?
Değişiklikten kastım hafif rengini değiştirdim bir harfini sildim falan işe yarar mı bilemedim beni aydınlatırsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın bir site açıyorum ve eskiden açık olan bir sitenin logosunu kullanacağım fakat telif gelmemesi için üstünde biraz değişiklik yaptım bu sayede teliften kaçabilir miyim ne yapmam gerekir?
Değişiklikten kastım hafif rengini değiştirdim bir harfini sildim falan işe yarar mı bilemedim beni aydınlatırsanız sevinirim.
Teşekkürler.

Marka haklarını korumak için dava edebilirler.

Teşekkürler.

Teliften kaçmak için size öneri vereyim text varsa fontu değiştirin logo varsa bir yerlerini kırpın logonun yerini de değiştirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı