Monster bilgisayarı bozdu

Rifmon

Hectopat
Arkadaşlar 2.5 yıldır kullandığım Monster ayda A7 v12.4. 1 bilgisayarımı dün 6 aylık ücretsiz bakım için teknik şubesine verdim geri aldığımda bilgisayar çalışmıyordu ve bugün tekrar götürdüm ve anakart yanmış tarzı bir cümle söylediler. Ben ilk götürdüğümde sapasağlamdı dava acmali miyim ne dersiniz? Reklamlarda çıkan koskoca Monster bilgisayarımı bozdu anakartı düzeltecekler mis ben bozulup tamir olan anakartli bilgisayarı ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 2.5 yıldır kullandığım Monster ayda A7 v12.4. 1 bilgisayarımı dün 6 aylık ücretsiz bakım için teknik şubesine verdim geri aldığımda bilgisayar çalışmıyordu ve bugün tekrar götürdüm ve anakart yanmış tarzı bir cümle söylediler. Ben ilk götürdüğümde sapasağlamdı dava acmali miyim ne dersiniz? Reklamlarda çıkan koskoca Monster bilgisayarımı bozdu anakartı düzeltecekler mis ben bozulup tamir olan anakartli bilgisayarı ne yapayım?

Şikayetvar ile şikayetini anlat anakartımda şu zamana kadar onarım olmadı ve olmasını istemiyorum en azından tamir yerine anakart değişimi talep ediyorum de hakkını ara eğer iyice zorlarsan benzeri sıfır cihaz verme şansları var ama işte şansına bağlı keşke servise vermeden önce video kayıt etseydin işte cihazım çalışıyor OCCT ile Power testinde şu an 10 dk boyunca sıkıntı vermedi diye kanıtın olurdu aklınızda bulunsun servise vermeden dış kasayı cihazın video olsun fotoğraf olsun elinizde bulundurun acınası bir ülkede yaşıyoruz maalesef.

Hep diyoruz monster casper almayin diye.

Boyle durumlarda laptopu gondermeden once her seyini videoya cekmek iyi bir fikir.

Ücretsiz parça değişimi yapıyorlarsa kabul edin, tamir ediyorlarsa kabul edin. Minimum zarar ile çıkmaya çalışın.

Maalesef yetkili servislerin yetkileri var ama sorumlulukları yok. Onların suçlu olduğunu kanıtlayamazsınız, herhangi bir işlem kanıtı tutmak zorunda değiller.

Yapabileceğiniz en iyi şey, minimum zarar ile kurtulup, ticaret bakanlığına "yetkili servislerin sorumluluğu olmamasını" şikayet etmeniz. Belki sizden sonrakiler için faydanız olur.

Geri
Yukarı