Yeni başlayanlar için AC Valhalla tavsiyeleri

DeoNade

Picopat
Daha fazla  
Konu başlığında belirttiğim gibi tavsiyeleriniz nelerdir?
AC oyunlarına karşı hep ilgim olmuştur ve seri hakkında ufak bir geçmişim de vardır.
AC 1, AC 2, AC Brotherhood, AC Revelations, AC Rogue, AC Black Flag 4, AC Unity serilerini oynadım.
Tekrar eden görevler devam mı ediyor yoksa daha farklı şeyler ile karşılaşacak mıyım?
Vikings temalı olması beni biraz oyuna karşı yükseltti ve indirim de olduğundan dolayı aldım açıkçası. Hikâye temalı oyunlara biraz dönmek istiyordum. Çevrimiçi oyunlardan biraz sıkıldım açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
@DeoNade Tekrar eden görevler var ama sürekli değil. İleride farklı haritalara erişeceksiniz. Yeni yetenekler ile farklı savaş teknikleri öğreneceksiniz. Harita dizaynı, kalitesi vs. her şeyiyle güzel oyun.

Arada bug tarzı şeylerle karşılaşırsınız ama bunlar oyunun ilerleyişine etken değil.

@DeoNade Tekrar eden görevler var ama sürekli değil. İleride farklı haritalara erişeceksiniz. Yeni yetenekler ile farklı savaş teknikleri öğreneceksiniz. Harita dizaynı, kalitesi vs. her şeyiyle güzel oyun.

Arada bug tarzı şeylerle karşılaşırsınız ama bunlar oyunun ilerleyişine etken değil.
Teşekkür ederim , hikaye olarak Vikings dizisinden esintiler var mıdır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı