Eskiden hile yaptığım için CS:GO'da ban yer miyim?

Yemezsin. Yine de bir şüphe varsa oyunu Bulk Crap Uninstaller ile silip tekrar yükleyebilirsin.
Olum ramazan ramazan şöyle profil resmi kullanmayın yav..😋

Hileler CFG dosyalarına girmiş olabilir. Aynı Steam hesabını kullandığın için o CFG dosyasının olduğu dosyaları kullanıyorsun. Bir ihtimal dosyalara sızmış olabilir.
Onları silmek mümkün mü

Eğer kullandığın hile Valve tarafından tespit edilseydi direkt olarak VAC yasaklaması yerdin. Bunun anlamı kullandığın hile Valve tarafından tespit edilmemiş. Kırmızı faktörde değilsen ban yiyemezssin. Overwatch durumunu düşünsek bile o kadar sürede Overwatch'a düşmüş ve Overwatch ban yemiş olurdun. Özet olarak endişe yapman gereken bir şey yok.

Basit eğlencede ban yemez zaten ow sadece rekabetçi diye biliyorum hocam.

2020 senesinde CS:GO oynarken hile işlerine bulaşmıştım. Ban yiyip yememek o zamanlar umurumda değildi. Eglencesine oynayıp geçiyordum banlarlarsa tekrar hesap açarım demiştim. 4 sene sonra tekrar hesabıma girdim hâlâ ban yememiş. Eskiden hile yaptığım için pişmanım artık hilesiz oynayıp temiz bir sayfa açmak istiyorum. Hesabin banlanmasini da istemiyorum. Tekrar aktif olarak oynamaya başlarsam ban yer miyim? Yememek için neler

2020 senesinde CS:GO oynarken hile işlerine bulaşmıştım. Ban yiyip yememek o zamanlar umurumda değildi. Eglencesine oynayıp geçiyordum banlarlarsa tekrar hesap açarım demiştim. 4 sene sonra tekrar hesabıma girdim hâlâ ban yememiş. Eskiden hile yaptığım için pişmanım artık hilesiz oynayıp temiz bir sayfa açmak istiyorum. Hesabin banlanmasini da istemiyorum. Tekrar aktif olarak oynamaya başlarsam ban yer miyim? Yememek için neler yapmam lazım?

İmkanı yok hileyi en fazla 4-5 ay içerisinde tespit ediyorlar.

Eğer kullandığın hile Valve tarafından tespit edilseydi direkt olarak VAC yasaklaması yerdin. Bunun anlamı kullandığın hile Valve tarafından tespit edilmemiş. Kırmızı faktörde değilsen ban yiyemezssin. Overwatch durumunu düşünsek bile o kadar sürede Overwatch'a düşmüş ve Overwatch ban yemiş olurdun. Özet olarak endişe yapman gereken bir şey yok. Bilgsayarına format atmana da gerek yok, sadece CSGO'yu silip baştan yüklesen yeterli.
Yok zaten cihaz da değişti

Olum ramazan ramazan şöyle profil resmi kullanmayın yav..😋

Onları silmek mümkün mü
2 yıldır falan kullanıyorum ve sonsuza kadar da kalacak öyle. Yıllar boyu ramazan ayında milletin karşısına pide fotoğrafı çıkacak.

Olum ramazan ramazan şöyle profil resmi kullanmayın yav.😋

Onları silmek mümkün mü?

"Mutlu pide" hocamın dediği gibi programlar var. Onları kurup silebilirsin. Elinlede silebilirsin ama çok derinlere inmiş olabilir.

2 yıldır falan kullanıyorum ve sonsuza kadar da kalacak öyle. Yıllar boyu ramazan ayında milletin karşısına pide fotoğrafı çıkacak.

Hocam biz CS:GO konuşuyoruz konu neden buraya geldi ki 😂

Hile kullandığın için eskiden sana sövmüş olabilirim kusura bakma 😁
Yok kanka haketmisimdir o zamanlar 😅

Yok kanka sana demedim silmek mümkün mü diye

"Mutlu pide" hocamın dediği gibi programlar var. Onları kurup silebilirsin. Elinlede silebilirsin ama çok derinlere inmiş olabilir.

Hocam biz CS:GO konuşuyoruz konu neden buraya geldi ki 😂
Tamam araştıracağım

İmkanı yok hileyi en fazla 4-5 ay içerisinde tespit ediyorlar.
Benimkini edememisler demek ki

Geri
Yukarı