Eskiden izlediğimiz çizgi filmler

Yoksa... Arka sokaktaki tüm mahalleyi yenen çocuk sen miydin! 👺
O bendim. Zamanında dayıma ipli uzayan fırlatma aracı aldırmıştım. Herkes plastik çubuğu alete sokuyodu benimki ipli olduğu için (ginga'nınki gibi) otomatik toplanıyodu.

O bendim. Zamanında dayıma ipli uzayan fırlatma aracı aldırmıştım. Herkes plastik çubuğu alete sokuyordu benimki ipli olduğu için (ginga'nınki gibi) otomatik toplanıyordu.

Kardeş hakkını helal et. Zamanında tüm mahalle arkandan laf söyledi.

En sevdiğim Susam Sokağı karakteri:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aslinda daha var da, bu kadari yeterli diye düsünüyorum.

Valla bu konuyu açtığın çok iyi oldu. Şöyle bir bakıyorum da küçükken gerçekten güzel çizgi filmler izlediğim aklıma geldi. Yeni nesil bu konuda o kadar şanslı değil.

b6510a18-8216-432e-ad52-107074612fa1.png
indir.jpg
resim_2020-10-14_003748.png

Sadece yaşıtlarımın bilebileceği bir çizgi film sorayım. Sanırım Meltem TV'de ya da Kanal 6'da yayınlanıyordu, Transformers benzeri içerisine insanların binebildiği robotların olduğu bir gezegende geçen çizgi sinemaydı. Adını hatırlamıyorum, google'da araştırmam lazım. Hatırlayan oldu mu?

Robotix: The Series (1985)

Bulması biraz zor oldu. 🤦‍♂️

Geri
Yukarı