Eskiden kasmayan oyunlar artık kasıyor

Pragose

Picopat
Daha fazla  
Örnek PC'yi ilk aldığım zaman GTA 5'i High'da sıfır kasma oynuyordum. Şimdi ise hala 60 FPS ama 10 saniyede bir 20-10 FPS'e düşüyor. Bu sadece GTA 5'te olmuyor Valorant oynadığım zaman yüksekte 100-150 FPS alıyorum ama adam gördüğüm zaman veya herhangi bir zaman 10 FPS'ye düşüyor.

Örnek PC'yi ilk aldığım zaman GTA 5'i High'da sıfır kasma oynuyordum. Şimdi ise hala 60 FPS ama 10 saniyede bir 20-10 FPS'e düşüyor. Bu sadece GTA 5'te olmuyor Valorant oynadığım zaman yüksekte 100-150 FPS alıyorum ama adam gördüğüm zaman veya herhangi bir zaman 10 FPS'ye düşüyor.
Pc markası ne ve sistem özellikleri ?

Drop yiyorsunuz. Sürücüler guncel mi, virüs var mı, sıcaklıklar normal mi? Termal macun bakımı yaptınız mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

PC çok mu eski virüs taraması yaptırdınız mı en son ne zaman termal macun sürdünüz?

Sistemim:

R9 380 4Gb Sapphire
Amd Fx 8350
Hyperx 8 Gb Ram
120 Gb Ssd
-----------------------------------------
Termal Macun Yeni Yapıldı, Virüs yok .
Pc yi 2016 Da almıştık Toplama*
Sürücüler Güncel.
Lakin dikkatimi çeken birşey var kasmaya başladığı zaman işlemci kullanımı %90 a bazen 100 e çıkıyor bilmiyorum alakası var mı 🤔
PC çok mu eski virüs taraması yaptırdınız mı en son ne zaman termal macun sürdünüz?
Sistemim:

R9 380 4Gb Sapphire
Amd Fx 8350
Hyperx 8 Gb Ram
120 Gb Ssd
-----------------------------------------
Termal Macun Yeni Yapıldı, Virüs yok .
Pc yi 2016 Da almıştık Toplama*
Sürücüler Güncel.
Lakin dikkatimi çeken birşey var kasmaya başladığı zaman işlemci kullanımı %90 a bazen 100 e çıkıyor bilmiyorum alakası var mı 🤔

Son düzenleme:

Geri
Yukarı