GTA 5 Menüde Kasıyor Oyunda Kasmıyor

Arkadaşım konu saptırmada dünya birincisisin maşallahta, herkesin kendi tercihi, parası olan oyundan daha güzel verim alabilmek için daha iyi sistemler topluyor, bu zaten şimdiye kadar böyle devam etti böyle de gidecek gibi. Zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış, elindekiyle mutluysan ne mutlu sana.
Konuyu dagıtan sensin. Ben konu hakkında konuştum. Şimdi sen bana cevap yazıcan konu dagılıcak. Sen dagıttın konuyu şuanda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Menüde kasma aşırı miktarda değilse sadece güncelleme gelmesini bekleyin derim. Zaten yeterki oyun rahat oynansın, öyle değil mi?
@detroid Hikaye farklı bitmiyor olabilir ama güzel grafiklerle oynamakta gerçekten ayrı bir şey. Tabi herkesin zevkine kalmış bir şey o ayrı. Zira GTA IV PC'ye çok geç çıktı. Bence PS3 ile GTA VI oynamayı düşünmeyin.

Bende yok ps3 hiç kasmıyor.2 senedir gta 5 hiç kasmadı.1 sene daha beklerseniz rockstar yama çıkartıcaktır.Sonra Ben Gta 6 oynarken siz Pc de 2 sene daha beklersiniz.:}Yamadır directix 12 dir ses kartıdır işlemcidir uyum sorunudur çim yumuşatma için 6000tl harcamadır.

GTA 6 çıkınca sen de yeni bir konsola para harcamak zorunda kalacaksın. Oyun için yeni bir PC toplamaya para harcayan kişiden bir farkın olmayacak. Ps3'de GTA 6 oynamayı düşünme derim. Zira bunun için daha çok erken :)

Bende yok PS3 hiç kasmıyor. 2 senedir GTA 5 hiç kasmadı. 1 sene daha beklerseniz rockstar yama çıkartıcaktır. Sonra ben GTA 6 oynarken siz PC'de 2 sene daha beklersiniz :} Yamadır, DirectX 12'dir ses kartıdır işlemcidir uyum sorunudur, çim yumuşatma için 6000 TL harcamadır.

GTA 5'in beta testine katıldığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Oyunu 30 FSP ve 720p gibi ezik ayarlarda oynamak cidden bir işkence olmalı :D

PS4'ün de 4K desteği falan yok. O yüzden Sony şimdiden PS5 çalışmalarına başlamış :) Artık her sene yeni bir konsol alırsınız.

Acıyorum bu konsolculara ya :) Anti-Aliasing yok, çoğu oyunda 1080p yok... 60 FPS hayal, bırak 144 Hz'i...

GTA 5'in beta testine katıldığınız için size ne kadar teşekkür etsek az. Oyunu 30 FSP ve 720p gibi ezik ayarlarda oynamak cidden bir işkence olmalı :D

PS4'ün de 4K desteği falan yok. O yüzden Sony şimdiden PS5 çalışmalarına başlamış :) Artık her sene yeni bir konsol alırsınız.

Acıyorum bu konsolculara ya :) Anti-Aliasing yok, çoğu oyunda 1080p yok... 60 FPS hayal, bırak 144 Hz'i...
Abi biri şu konsolculara olayın aynı zamanda parçalarla ve yazılımla uğraşmanın verdiği zevk olduğunu anlatması lazım. Sürekli bu konuya ve fiyata getiriyolar zaten başka savuncak tarafları yok :D

Fazla üstlerine düşme abi yazık onlara da :D

V-sync aç ayarları yap. İşin bitince v-sync kapat yola devam (y)

Kendilerini böyle teselli ediyorlar abi bırak :LOL:

Ayrıca "fsp" değil "fps" umarım ban yemem :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı