Eskiden oynadığınız oyunlar neler?

3 D Online oyunlar diye bir site vardı orada flash Player destek bir sürü oyun vardı bir tane oyun vardı orada küçüken çok seviyordum 3 D bir dünya vardı karakterini yaratıyordun ada gibi bir yerdeydik insanlarla sohbet vb edebiliyoruk trollüyordum insanları :) bir de bar kavgası diye bir oyun vardı ismini yanlış hatırlamıyorsam oda güzeldi.

Evet eskiden flash desteği varken çok oyun oynardım. Sizlerin de ne oynadığınızı merak ettim.
Benim en çok oynadığım oyunlar; transformice, nekodancer, kickoffighter 1.6 aklıma daha gelmedi ama çok oyun var.
Ah o eski zamanlar... Warcraft (Warcraft 3'te olabilir) oynardık. Daha bebeydim okuma yazmam yok orklarla oyunda bilmediğim herşeyi yapıyordum 😆. Sonra web oyunları, ardından minecraft ve gta san andreas cs 1.6 😞. Vakit cidden su gibi akıp gitti, artık hiç bir şeyden zevk alamıyorum...

Evet eskiden flash desteği varken çok oyun oynardım. Sizlerin de ne oynadığınızı merak ettim.
Benim en çok oynadığım oyunlar; transformice, nekodancer, kickoffighter 1.6 aklıma daha gelmedi ama çok oyun var.

Wolfteam, CS 1.5-16, nplay begone, gun mayhem 2 , town of salem vb.

2012'de Adera oynardım. Bilen pek yoktur genelde Windows 8.1 ile kurulu şekilde gelirdi Türkçe dublaja da sahipti diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı