Eskiden Oynadığınız Oyunlar Nelerdi?

Mor Fasulye

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar. Eskiden bilgisayar başından kalkmadan oynadığınız (yani eskiden oynadığınız illa deli gibi oynadığınız değil) oyunlar nelerdi? Böyle oynamak istediğim ama adını unuttuğum oyunlar var. Belki sizlerde oynamış olabilirsiniz diye bu konuyu açtım.

Command & Conquer Generals Zero Hour arkadaşlarla saatlerce savaştığımız oyundu. O zaman için gayet başarılı grafikleri ve mekanikleri vardı. Age Of Empires'ın modern hali gibi.
Çok kaliteli oyundur, hala bilgisayarımın oyunlar klasörünün en değerli oyunudur benim için :D.

Age of Empires 2 ve Counter Strike 1.5 çok oynardım.
As_tundra haritası favorimdir. Genelde çok oyunculu sunucularda oynanmazdı. Botlar ile oynardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. Eskiden bilgisayar başından kalkmadan oynadığınız (yani eskiden oynadığınız illa deli gibi oynadığınız değil) oyunlar nelerdi? Böyle oynamak istediğim ama adını unuttuğum oyunlar var. Belki sizlerde oynamış olabilirsiniz diye bu konuyu açtım.
Metin2. Vadide sabahtan akşama kadar kasıldığı mı hatırlarım.

Lise öncesi: Age of Empires 1, Need for Speed 2-3-4, Shipwreckers, M25 Racer, F-22 Lightning 3, Wheels of Freedom, Red Alert 2, RollerCoaster Tycoon 1, Championship Manager 01/02, Duke Nukem Penthouse-White House-3D, Doom 1-2, Counter Strike 1.1

Lise: Medieval Total War, Rome Total War, Sid Meier's Pirates, Fable: The Lost Chapters, Need for Speed Underground 2, Rise of Nations, Civilization 3, SimCity 4, Call of Duty 1-2, Far Cry 1, Championship Manager 03/04, Pro Evolution Soccer 3-4

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı