Eskişehir Teknik Üniversitesi nasıldır?

esat585

Hectopat
Eskişehir Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ne gitmek istiyorum. Okuyan ya da okumuş birisi var mı? Eğitimi nasıl? Kampüsü nasıl? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

37.868 sıralama ile alıyor kampüsü hakkında yorum yapamam ama eğitiminin iyi olduğu kesin ve açık.

37.868 sıralama ile alıyor kampüsü hakkında yorum yapamam ama eğitiminin iyi olduğu kesin ve açık.
Ben de eğitiminin iyi olduğunu düşünerek tercih yapmak istedim fakat farklı sosyal platformlarda eğitimini beğenmeyen insanları görünce tereddüte girdim. O yüzden çok kararsızım kampüs çok önemli değil eğitimi güzel olsun da.

Ben de eğitiminin iyi olduğunu düşünerek tercih yapmak istedim fakat farklı sosyal platformlarda eğitimini beğenmeyen insanları görünce tereddüte girdim. O yüzden çok kararsızım kampüs çok önemli değil eğitimi güzel olsun da.
Eskişehir genelde eğitimde en iyi şehirlerden biri içiniz rahat olsun ve şimdiden hayırlı olsun.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği'ne gitmek istiyorum. Okuyan ya da okumuş birisi var mı? Eğitimi nasıl? Kampüsü nasıl? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
Ben bu sene başlayacağım. Hazırlığı gerçekten zordu. Kampüsü büyük mühendislik binaları ve dekanlık bir arada. Tek kötü yanı merkeze biraz uzak. Eğitimini tam bilemiyorum ama prof. sayısı fazla ve bu da üninin eğitim kalitesini belirleyen en önemli unsur.

Eğer geleceksen ve hazırlığı geçersen sınıf arkadaşıyız 😀

Ben bu sene başlayacağım. Hazırlığı gerçekten zordu. Kampüsü büyük mühendislik binaları ve dekanlık bir arada. Tek kötü yanı merkeze biraz uzak. Eğitimini tam bilemiyorum ama prof. sayısı fazla ve bu da üninin eğitim kalitesini belirleyen en önemli unsur.

Eğer geleceksen ve hazırlığı geçersen sınıf arkadaşıyız 😀
Peki hazırlık hocaları nasıl?

4 hoca girdi derslerime 2snin yüksek lisansı vardı. Anlatımları gayet iyiydi konuları anlatırken birden fazla kaynaktan yararlanıyorlardı. Genelde Türkçe konuşmazlardı sadece kimse anlamadığı zaman konuşurlardı. Quizleri, ödevleri zordu. Kısacası ben memnunum iyi ki burada okuyorum.
Bildirim gelmedi biraz geç olacak ama çok teşekkür ederim yorumların için.
Bildirim gelmedi biraz geç olacak ama çok teşekkür ederim yorumların için.
Sıralamam 35167 çıkacağından emin değilim ama gelmezse de Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği yazarı ondan sonra. Orası hakkında kötü yorumları olanlar var inşallah öyle değildir. 2 Profesör 2 doçent var iyidir diye tahmin ediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı