Eskişehir'de TurkNet kullanılır mı?

Semt nedir ona göre söyleyeyim. Odunpazari tarafındaysaniz Kablonet altyapısı %90 vardır Kablonet alın. 109 TL'ye 100 Mbps veriyor.

Son düzenleme:
Semt nedir ona göre söyleyeyim. Odunpazari tarafındaysaniz Kablonet altyapısı %90 vardır Kablonet alın. 99 TL'ye 100 Mbps veriyor.

Odunpazarı Vadişehir tarafındayım hocam hemen bir altyapı sorgulaması yaptım.

Dosya Ekleri

• 20210714_011140.jpg
    20210714_011140.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 29
O zaman kesinlikle tavsiyem Kablonet hocam.

2022 Nisan da taahhütümüz bitecek son başvuru 31 Ocak 2022 miş çok problem değil o zamana kadar başka kampayalarda çıkar büyük ihtimal almadan önce son kez tekrar sorarım büyük ihtimal arkadaşımın kuzeninde Kablonet vardı ve 10Mbps falan alıyordu o yüzden biraz soğukdum Kablonet'e ama denemekden zarar gelmez belki onlarda fiber altyapı vesaire yokdur yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.

2022 Nisan da taahhütümüz bitecek son başvuru 31 Ocak 2022 miş çok problem değil o zamana kadar başka kampayalarda çıkar büyük ihtimal almadan önce son kez tekrar sorarım büyük ihtimal arkadaşımın kuzeninde Kablonet vardı ve 10Mbps falan alıyordu o yüzden biraz soğukdum Kablonet'e ama denemekden zarar gelmez belki onlarda fiber altyapı vesaire yokdur yardımlarınız için teşekkür ederim hocam.
Ben 2 yıl kadar kullandım ve 90 - 100 MBPS verdiler. Tavsiye ederim. Altyapıdan bağlayıp dairenize kadar kablo çekiyorlar o arada alt yapı kontrolü de yapıyorlar. Alt yapınızda herhangi bir sorun yoksa sıkıntısız kullanırsınız.

Ben 2 yıl kadar kullandım ve 90 - 100 Mbps verdiler. Tavsiye ederim. Altyapıdan bağlayıp dairenize kadar kablo çekiyorlar o arada altyapı kontrolü de yapıyorlar. Alt yapınızda herhangi bir sorun yoksa sıkıntısız kullanırsınız.

Tamamdır hocam sağ olun. Umarım bir sorun yaşamam ki yaşıcağımı da pek sanmıyorum.

Geri
Yukarı