Eskisi gibi hiçbir şeyden zevk alamıyorum

Olgun olduğun için.

24 yaşındayım, bundan 4-5 yıl önce film izlerdim, oyun oynardım gezerdim ama artık hiçbirini yapmak istemiyorum. Sizce neden böyle?

Sakin, beyefendi bir abimiz misin?
Ben ne zaman hayattan keyif alamasam 7 yaşındaki çocuklar gibi insanlara karşı itici olur küfür ederim (tabii oyunda) kısaca troll bir hayat sürün çok rahatlıyorum öğle olunca.

Türkiye de yaşadığın için zevk alamıyorsun hayata biraz pozitif bak.

Bravo burada Türkiye de yaşadığın için zevk alamıyorsun dedim çünkü ekonomi berbat bir çikolata olmuş 2 TL dolar 9 olacak euro 10 TL ne yani durum iyi mi? Heil polen verdammte türkei!

Son düzenleme:
Banamı acıyor sun babane yav :p sanki Afrika'da yaşıyorum.

Afrika halkı sömürülüyor çocuklar aç bırakılıyor. Almışsın eline konuşuyorsun!
Sen hiç tarım yaptın mı? Ben yaptım sadece 3 dönüm dededen kalma tarlayı ekmek çok zor geliyor bir kıtanın 3/1i nasıl ekilsin?

Üstelik orada su yok milyonlarca kişi susuzluktan ölüyor öyle kocaman bir alanı ekipte ekini bekleyemezsin kardeşim o kurak ve bereketsiz topraklar ekilmeye değen topraklardan değil.

Kanka Afrika da yükselen yükseliyor eğer sen halkı sömürür isen tabii ki gelişemezsin Afrika bağımsız olalı 60 yılı geçti bir şey oldu mu? Hayır hadi git buradan.

Asıl sen hadi kış kış buradan her şeyi de Türkiye'ye bağlamayın, arkadaş eskiden zevk alıyordum ama şimdi alamıyorum demiş bunun Türkiye ile alakası yok.
Başka ülke de olsa gene aynı durum olurdu zaten hatta daha fazla olurdu neyse iyi uçuşlar sana.

Geri
Yukarı