Nokia Lumia'yı özleyen var mı?

Lumia 620 kullandım. Özellikle clear Black ekranı güzeldi. Fazla gelişmedi. Bir ara güneşi beklerken diye bir dizide sponsorluk yaptı. Herkeste bir modeli vardı.

Cidden güzel telefondu Yener abi o zamanın Samsung telefonlarına göre çok sağlam ve ağır bir duruşu vardı bir o kadar da tatlıydı çok üzüldüm üretimin durmasına.

Çok tatlı bir telefondu. Kullanma fırsatım olmadı hiç ama gördüğüm kadarı ile güzel gözüküyordu. Microsoft biraz daha geliştirebilse idi belki hala kullanıyor olurduk.

Ben günümüz HMD Global telefonlarını seviyorum. Lumia keşke başarılı olsaydı. Her telefona özgü bir şeyler vardı Lumia da ve fotoğraf konusunda iyiydi çoğu. Günümüzde HMD benim için onların yerini kapatıyor. Fakat ayrı bir dünya kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lumia 925'im vardı. Çok şıktı, hızlıydı ve kamerası güzeldi. Maalesef uygulama destek yoksunluğu yüzünden değiştirmiştim.

Windows Phone çok güzeldi. Nokia Lumia'larda tasarım olarak harikaydı ancak değeri bilinmedi. Windows Phone'nun Metro teması harikaydı. Çok güzel bir işletim sistemiydi ancak geliştiriciler tarafından yazılım desteği verilmedi ve artık aramızda yok. Android telefonlar kasarken 2010'lu Lumia telefonları bile hala kullanabiliyorum. Babamda vardı bir tane Lumia 800 vardı ve çok memnundu ancak yazılim desteği yoktu. Windows Phone 2010'da çıkmıştı ancak Whatsapp ve Facebook'un desteği 2014'de geldi.

Windows Phone çok güzeldi. Nokia Lumia'larda tasarım olarak harikaydı ancak değeri bilinmedi. Windows Phone'nun metro teması harikaydı. Çok güzel bir işletim sistemiydi ancak geliştiriciler tarafından yazılım desteği verilmedi ve artık aramızda yok. Android telefonlar kasarken 2010'lu Lumia telefonları bile hala kullanabiliyorum. Babamda vardı bir tane Lumia 800 vardı ve çok memnundu ancak yazılim desteği yoktu. Windows Phone 2010'da çıkmıştı ancak WhatsApp ve Facebook'un desteği 2014'de geldi.

Mavi Nokia Lumia 520 çok güzeldi yahu🤩

Asla. 2 sene bomboş mağazaya sahip bir telefon kullandım. Görmek bile istemiyorum.

Tasarımlarını çok özlüyorum ama arayüzü ve mağazası öğğk yani.
Nokia Android'e geçmeme inadından vazgeçseydi şimdi en büyükler arasında yer alacaktı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı