Esl One cologne 2020 izleyici bileti nasıl alınır?

Alfirk

Kilopat
Merhaba. Bugün CS:GO ana menüde canlı etkinlik olarak esl One cologne 2020 turnuvası var. Fnatic te lower bracket e düşmüş üzüldüm. :) neyse bazı profillerde var ya izleyici bileti rozeti bunu bu turnuvada alabilir miyim?

Pick'Em rozetinden bahsediyorsun sanırım Turnuva başlamadan önce alınıyor tahmin yapıyorsun turnuva hakkında puanına göre de turnuva sonunda rozetin veriliyor. Steam profilime bakarsan geçmiş yıllara ait Pick'Em rozetlerimi görüp oradan bilgi sahibi olabilirsin.

Nasıl bir izleyici bileti broştan bahsediyorsan broşlar sadece majorlar için var.
O sadece major turnuvalarda oluyor ve en yakın major kasımdaki rio majoru
Hocam tam bilmiyorum ya kusura bakmayın böyle rozet şeklinde veya dediğiniz gibi broş şeklinde oluyor CS GO profilinde gözüküyor. Mesela Berlin 2019 İzleyici Bileti Rozeti gibi. Çok teşekkür ederim peki major ne oluyor? Ve ne zaman olacakları nereden takip edebilirim sanırım Kasımda alabilirim. Çok teşekkürler.
Pick'Em rozetinden bahsediyorsun sanırım Turnuva başlamadan önce alınıyor tahmin yapıyorsun turnuva hakkında puanına göre de turnuva sonunda rozetin veriliyor. Steam profilime bakarsan geçmiş yıllara ait Pick'Em rozetlerimi görüp oradan bilgi sahibi olabilirsin.
Yok hocam ondan bahsetmiyordum mesela Berlin 2019 İzleyici Bileti Rozeti gibi bunlardan bahsetmiştim ama dediğiniz rozette olur peki onun için geç mi kaldım :) onlar ne zaman alınır gördüm profiliniz çok güzel.

Hocam tam bilmiyorum ya kusura bakmayın böyle rozet şeklinde veya dediğiniz gibi broş şeklinde oluyor CS GO profilinde gözüküyor. Mesela Berlin 2019 İzleyici Bileti Rozeti gibi. Çok teşekkür ederim peki major ne oluyor? Ve ne zaman olacakları nereden takip edebilirim sanırım Kasımda alabilirim. Çok teşekkürler.

Dostum major turnuvaları senede 1 yada 2 kere olan büyük ödül havuzu olan turnuvalardır. Şampiyonlar ligi gibi düşün. Her oyuncunun hayali major turnuvalara katılmak ve major kazanmaktır. Kısaca en prestijli turnuvadır. Turnuvalar için hltv.org sitesine bakabilirsin

Dostum major turnuvaları senede 1 yada 2 kere olan büyük ödül havuzu olan turnuvalardır. Şampiyonlar ligi gibi düşün. Her oyuncunun hayali major turnuvalara katılmak ve major kazanmaktır. Kısaca en prestijli turnuvadır. Turnuvalar için hltv.org sitesine bakabilirsin
Çok teşekkürler anladım hocam. Ben en prestijli olanı ESL ProLeague sanıyordum meğer buymuş ilk defa duydum öğrendim herşey için teşekkürler. Link içinde sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı