Esnaf tarafından dolandırıldım

Millet hakkını aramaya, bozuk çıkan ürünü satın aldığı yere söylemeye korkar olmuş. Yani mantıken bozuk çıktıysa değiştirmesi gerekiyor. Tabii mahalle bilgisayarcısının işi belli olmaz.

Hocam mahhale değil de Eskişehir de olanlar bilir esnaf sarayı diye bir yer var oradan aldım içerde o katta bir sürü bilgisayar parçaları SATA. Yer var.

Ürün doğru bozuk olanı takınca ekran da yazıyor no video input diye ama bu yeni olanı takınca direk algılamıyor

Anladım o zaman götürüp bu bozuk abi çalışmıyor dersiniz, hatta kendisi orada denesin, çalışmadığını görünce değiştirir illaki. Hemen hayır diyecek gibi düşünmeyin, bilgisayarcıların olduğu bir çarşıymış madem halden anlarlar diye düşünüyorum.

Buradaki herkes mutlaka bir esnaf tarafından daha önce dolandırılmıştır. 100 TL çok büyük rakam değil beni de ikinci el spotçu dükkanı beyaz eşyalarda dolandırmıştı çok param gitti öğrenciydik zaten ikinci el eşya dükkanları öğrencileri çok severler güzelce paralarını yerler.

Konu şaka mı? Her ürünün bozuk çıkma şansı var adam almış vermiş önce gider götürürsün eğer değiştirmem, sen bozmuşsun falan derse dolandırıcı ilan edersin.

Komediye bak, benim de Amazon'dan aldığım bir ürün bozuk çıkmıştı direkt gelip "dolandırıldım ühü ühü" diye konu mu açsaydım?

Yeni konular

Geri
Yukarı