Esnafa 5 Bin Türk Lirası Destek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine başladılar vergi vergi vergi. Ama haberleri yok ki chp iktidardayken ki vergilerden. 5000 TL yetmez diyorsun, ama başka biri olsa daha fazlasını verebileceğine inaniyor musun? Nerede görülmüş emeklilere rüşvet verildiği? Şimdi ne diyeceğim iyi oku. Chp bir karikatür paylaşmistı, yalan ama Instagram sayfalari tarafindan cok buyuk bir şeymiş gibi paylaşildi ve aşırı gereksiz viral oldu. Ve nedense tüm sayfalar paylaştı bunu. Ama akp yalanlarınizi ortaya çıkardiği animasyonu neden hiçbir ama hiçbir sayfa paylaşmadı? O zaman bu durumda siz de oy kazanmak için Instagram sayfalarini satin mi almiş oluyorsunuz? Bu nasıl bir zihniyet? Yani bunu yaparak, gençleri kandirarak oy kazanmaya çalışıyorsunuz ve başarıyorsunuz. Troll olan ben miyim simdi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Niye kanit gösterdmeyip neyse diye gecistiriyorsun?

Havalimanlari, hastaneler, kopruler ve daha nicesi. Bunlar herkesin kullandiği ortak seyler. Chp iktidardayken halk hastanelerde muayene olmak için can atiyordu, şimdi oyle mi? Tabii siz bilmezsiniz. Klasik Z kusagi. Bahsettigin dezenfektan olayını duymadim bir kanit gösterir misin? Hükümet konağı şıp diye yapilan bir şey mi? Ne zamandir yapılıyor. Hemen anında cıkmiyor parasi. Burada katiliyorum sana bu gereksiz olmus olabilir biraz.

Neyse uyuyacağım. Isterseniz yarin devam ederiz. Hayirli geceler.

Kolay gelsin.

@342746 Bak dostum ben şu an için hiçbir partiyi desteklemiyorum. Hepsi neredeyse aynı zaten 60-70 yaşındaki adamlar var başlarında "çağ dışı dinozorlar". Bu adamlar benim geleceğim için ülkeyi yönetmelerini ben istemiyorum. Daha aydın ve genç kişilere ihtiyaç var.

Bahsettiğin olaya şunu diyebilirim bu adamlar ülkenin ekonomisini ciddi anlamda bitirdiler. Bu ekonomiyi gelecek iktidar da çok zor düzeltebilecektir diye düşünüyorum.

Takım tutar gibi parti tutmak yanlış bir yaklaşım ki şu anki partilerin ben desteklenecek taraflarının da olduğunu düşünmüyorum.

Bir ülkeye yapı/inşa yaptı diye seçim yapılmaz. Öyle olacak olsaydı inşaat mühendislerinden en başarılısını seçelim süper güç yolunda ilerleriz bu mantık saçma.

Yaşın dedikleri gibiyse zaten bir kaç yıl sonra neyin ne olduğunu anlayacaksındır. Bu yaşlarda genelde aileden ötürü de bu durum oluşuyor. Az çok aileni tahmin edebiliyorum.

Yukarda yazdığım yazıyı okursan savunduğun kişinin yanlışlarını görebilirsin zaten ki görmüyorsan artık da yapacak bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı