Esonic G41 anakart icin islemci ve RAM

Bütçe
400-500-600-700

WaterBucket

Centipat
Bu Ana Kart'a işlemci ekran kartı ve RAM bulmam lazım bu işleri pek bilmiyorum ve bütçe cidden kısıtlı.
Aklımda bir tahmin var uyar mı uymazmı yazarsanız sevinirim.
İlk olarak benim kendi PowerSupply'ım eğer çok sorun çıkarırsa değiştiririm.
Gelelim bütçeye 400-500 gibi ama zorlarsam 500 çıkarırım herhalde hatta 600.
İşlemci bu olabilir gibi düşündüm.
2XRam bu olabilir gibi düşündüm (eğer önerirseniz AMD anakart AMD işlemci vs. bulup buraya yorum atabilirsiniz)
Ekran kartı bulamadım.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu sistemi nerede kullanacaksınız.

Oyun ama üst seviye değil sadece CS:GO oyunlarında kasan Intel E6300 NVIDIA9500GT 2x24 GB1200MHz sistemi upgradelemek.
CS:GO kasmasın hani öncesine göre daha performanslı olsun dediğim gibi o işlemci cidden iyi bir upgrade olacaktı ben DDR2 bilgisayarıma upgrade yapacaktım ki DDR3 upgradelemek daaha mantıklı geldi.
O 750 Ti cidden aşık olduğum bir ekran kartı cidden üst seviye mükemmel fakat bütçe sıkıntı :( ama sahibinden de kredi kartı ile veya çanakkale merkezden bulabilirsem mükemmel olacaktır ki ucuzu bile pahalı :d o yüzden 750 Ti boşverelim ama sen ucuzunu bulup seçenek sunarsan da mükemmel olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı