Esonic H61 FHL anakartta görüntü gelmiyor

SHAPE

Kilopat
Yer
İstanbul
Ekran kartı
RX 580
Anakart
Esonic H61-FHL
İşlemci
i5-3330
Esonic H61 FHL model anakartta RX 580 ile görüntü alamadım. 3 farklı güç kaynağı ile denedim , düşük seviye GT 730 gibi bir kart ile test edince görüntü alabildim ama RX 580 ile görüntü gelmiyor. BIOS güncelleyecektim doğru düzgün bir update dosyası bulamadım.

Ekran kartının başka bir çıkışını denediniz mi? Başka bir sistemde çalışıyor muydu?

Aynısını bende yaşadım farklı marka giriş seviyesi ne olduğu belli olmayan bir anakart ile BIOS güncellemesi yaptığımda ise hiçbir türlü görüntü alamadım kısaca anakart çöp oldu. Tek çözüm değişmek gibi.

Aynısını bende yaşadım farklı marka giriş seviyesi ne olduğu belli olmayan bir anakart ile BIOS güncellemesi yaptığımda ise hiçbir türlü görüntü alamadım kısaca anakart çöp oldu. Tek çözüm değişmek gibi.
Aynı anakart ile kullananlar var ama aklım almadı nasıl bir iş. Bir adet daha aynı anakarttan vardı onda da aynı durum...

Aynı anakart ile kullananlar var ama aklım almadı nasıl bir iş. Bir adet daha aynı anakarttan vardı onda da aynı durum...
Bendeki Anakart Pegatron 2 Ay önce aldığım Ekran kartım bu Anakartı taktığım gün bozuldu ne hikmetse o günden beri bundan şüpheleniyorum en kısa zamanda değişeceğim hocam sizde vakit kaybetmeden değişin derim.

Geri
Yukarı