Esra ve Ceyda kardeşlerin boya reklamı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

:eek::eek::eek:o_Oo_Oo_O:eek::eek::confused::confused::confused:

Alın beyler bunu izleyin daha iyi... Bu iyiliğimi de unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Alın bunu izleyin 19:15 ve 25:48'den sonrasını izleyin. TELEVİZYONCULUK NE HALLERE GELMİŞ GÖRÜN.

Son düzenleyen: Moderatör:

Alın bunu izleyin 19:15 ve 25:48'den sonrasını izleyin. TELEVİZYONCULUK NE HALLERE GELMİŞ GÖRÜN.

Abartılacak bir şey göremedim ben!

Son düzenleyen: Moderatör:
Size şöyle söyleyeyim 2 karşıt cins birbirine bu kadar yakın olduğu halde etkilenmiyorsa o insan ...'dır. Toplum ahlakı bu kadar yerler altına alınmamalı olarak düşünüyorum.

Bir temasla o insan etkileniyorsa asıl ben o toplumdan şüphe ederim.

Videoyu tam olarak izlemedin herhalde temas denemez o olaya... Burda bana toplum ahlakına zıt olan bir olayı savunduğunuz için çok teşekkür ederim.

Öpüşen bir çift gördüğünde tepki gösteren halktan ne beklenebilir ki... Her şeyi cinselliğe göre değerlendiriyorsunuz.

Öpüşen bir çift gördüğünde tepki gösteren halktan ne beklenebilir ki... Her şeyi cinselliğe göre değerlendiriyorsunuz.
Yol ortasında birbirini öpen bi çifti görmek sizi etkilemiyorsa ahlaki değerlerinizi gözden geçirmenizi tavsiye ederim. Küçük çocukları olaya dahil bile etmiyorum...

Toplum ahlakında çalmak, çırpmak, yolsuzluk yapmak, taciz, küçük yaşta evlilik gibi şeyler var mı peki?
Ben onlar olsun mu diyorum ? Hepsi engellenmeli ortadan kaldırılmalı bunun için toplumunda çaba sarfetmesi şart !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı