Kim bu Esra Ceyhan?

Özlem Baltaş

Hectopat
Tanımayan yoktur herhalde bu teyzeyi. Teyze diyorum çünkü ben 12 yaşındayken de vardı, öncesinde de varmış. Demin yine ekranda gördüm de sinirlerimi hoplatmayı başardı yine teyze. Merak ettim baktım Nete belki biri bir şeyler karalamıştır teyzenin geçmişiyle, eğitim düzeyiyle hadi bilemedin yaptıklarıyla... Ama her zamanki gibi birbirlerinden kopy-paste yapan sitelerin, yok şu kanalda başladı şu kanalda devam etti yayıncılığa yok izmirli falan filan laflarından fazla bir şey yok. Onları bizde biliyoruz...

İlkokulda okuldan geldimmi 3 saatten fazla sürerdi saçma programı. Her programda da bir aile vahşetini, dini konuları konuşan bir amcayı, ne zaman şarkı çıkardığını bile anlamadığımız bir popçuyu misafir ederdi programına. Çocukluk tabi, çizgi film izlemek ister film izlemek ister ama nerde annem izliycekti Esra Ceyhan'ı. Bide esra başlamıştır dur açayım derdi. Kadın o denli ailemizden olmuştu:mad::mad:

Neyse geçti artık o yıllarda bu kadın daha geçmedi ekranlardan. Yıllardır ekranı tekele bağlayan bu teyze kimdir necidir yüzü eskimedi mi, hala bıkmadı mı Türk halkı?
217497-3-4-58364.jpg

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı