Esrarengiz tatil olayı

@Teknocuk olmasa tam inanacaktım ve harbiden otelde gece 11 de nasıl çöp atmaya çıkılıyor?
Ve otelde çöp atılmıyor diye bilmekteyim.
Troll yazı işte. Oteldeyken çöp atmaya çıkması başlı başına saçmalık zaten. Üstelik diyelim otel gece yarısı çıkmaya izin veriyor, hangi baba gecenin bir yarısı 7-8 saat araba kullanmak ister?

Troll yazı işte. Oteldeyken çöp atmaya çıkması başlı başına saçmalık zaten. Üstelik diyelim otel gece yarısı çıkmaya izin veriyor, hangi baba gecenin bir yarısı 7-8 saat araba kullanmak ister?

Aga sadece araba sorusuna cevap vereceğim de biz bir ara akşam çıkıp 12 saat yolculuk yapmıştık :D

Arkadaşlar yorumumu dağıtmayalım bu yüzden konu sahibi "yorum dağıldı paylaşmama gerek kalmadı" düşüncesine girebilir. Tabii trollse konu. Troll değilse paylaşır her türlü.

Dostum, çok kötü bir troll denemesi olmuş. Oteldeyken odadan çıkıp konteynıra çöp atmaya mı gidiyorsun? 🤣 Oda temizliği ne iş yapıyor? Neyse, bunu geçtim. Otelden sadece öğlen saatlerinde çıkış yapabiliyorsun. Bodrum ile İstanbul arası 17-18 saat nasıl sürdü acaba? Madem trolleyeceksin milleti, adamakıllı bir şey yaz.

İlk olarak otel diye tanımadığım yer bir pansiyon anlaması kolay olsun diye otel dedim bu benim hatam olabilir başta üzgünüm.
İkinci olarak annem çok titiz bir insandır eve temizlikçi gelmeden önce bile evi siler süpürür ve o gün o çöpü atmamı istediğini söylediğinde de huyunu bildiğim için hiç ters cevap vermedim.
Üçüncü olarak arabayı kullanan babam olduğu için ve kendisinin uyku sorunları olduğu için yol arasında sürekli mola verdik ve 1 2 defa da dinlenme tesislerinde ufak şekerlemeler yaptık. Artı olarak dönüşte ören'e de uğradığımız için yol hayli uzadı.

Son olarak da okuduğunuz her şeye troll demek yerine içinde mantık arasanız en azından insanlara karşı IQ seviyenizi yüksek gösterebilirsiniz.

Geri
Yukarı