Esrarengiz tatil olayı

İlk olarak otel diye tanımadığım yer bir pansiyon anlaması kolay olsun diye otel dedim bu benim hatam olabilir başta üzgünüm.
İkinci olarak annem çok titiz bir insandır eve temizlikçi gelmeden önce bile evi siler süpürür ve o gün o çöpü atmamı istediğini söylediğinde de huyunu bildiğim için hiç ters cevap vermedim.
Üçüncü olarak arabayı kullanan babam olduğu için ve kendisinin uyku sorunları olduğu için yol arasında sürekli mola verdik ve 1 2 defa da dinlenme tesislerinde ufak şekerlemeler yaptık. Artı olarak dönüşte ören'e de uğradığımız için yol hayli uzadı.

Son olarak da okuduğunuz her şeye troll demek yerine içinde mantık arasanız en azından insanlara karşı IQ seviyenizi yüksek gösterebilirsiniz.
Evet dostum. Eminim öyledir. Yan hesabını da getirmiş buraya hikaye daha inandırıcı olsun diye. Nasıl da uyuşuyor online olma süreleriniz. Biriniz offline olunca diğeri hemen online oluyor niyeyse.
Numarayı da paylaşamazmış. Bak bak. 🤣

Evet dostum. Eminim öyledir. Yan hesabını da getirmiş buraya hikaye daha inandırıcı olsun diye. Nasıl da uyuşuyor Online olma süreleriniz. Biriniz offline olunca diğeri hemen Online oluyor niyeyse.
Numarayı da paylaşamazmış. Bak bak. 🤣

Forumda yan hesap açmak yasak ve direk banlanıyor. Bunu demenize çok güldüm "eminim öyledir" Şunu da belirteyim abimin de ehliyeti var. İkisi değiştirerek kullandı arabayı. Sabaha kalsaydık eve gece varacaktık ki babam bir gün sonra iş başı yapıyordu. Her türlü sorunuzu yönetebilirsiniz. Yalan söylemediğimi içtenlikle belirterek hepsini cevaplayacağıma söz veriyorum. :)

Konu troll gibi geliyor ama hangi psikopat neden anonim hesapta insanları kandırmaya çalışır bundan nasıl bir zevk alır onu da anlamıyorum.
İlgi çekmek için. Annesinden babasından ilgi görmemiş insanlar böyle yollara başvuruyor işte. Hikayesini inandırıcı kılmak için her yönteme de başvuruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı