Estetik İçin Antrenman Programı Önerisi

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1.5 aydır 5x5 yapıyorum ve bu program estetikten çok güç arttırma amaçlıymış. Bu programı 3 aya tamamlayacağım. Estetik için bir antrenman programı önerir misiniz?

Not: %100 Harika bir vücut istemediğimden, bilim adamı kadar bilgiye sahip olmam gerekiyormuş gibi davranmayın. Güzel gözüksem yeter.

Estetik gözükmek istiyorsan kas kütlenin yüksek yağ oranının az olması lazım sana önerim yaza kadar sağlam bulk yap. Yaza giriş yaptığın zaman yağ yakımını gerçekleştir. Program olarak split veya haftada iki defa kaslarını çalıştıracak programa yönelebilirsin. İnternette örnek çok fazla var araştırarak bulabilirsin.

Hocam size bunu derin derin ve bilimsel(aynı zamanda matematiksel) bir biçimde anlatmak istiyorum ancak şuan vaktim yok. O yüzden bu videoyu izlemenizi öneriyorum. Aklıma yattı bununla ilgili detaylı bir rehber yapacağım, sizi etiketlerim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Estetik gözükmek istiyorsan kas kütlenin yüksek yağ oranının az olması lazım sana önerim yaza kadar sağlam bulk yap. Yaza giriş yaptığın zaman yağ yakımını gerçekleştir. Program olarak split veya haftada iki defa kaslarını çalıştıracak programa yönelebilirsin. İnternette örnek çok fazla var araştırarak bulabilirsin.
bende o programı arıyorum işte. hangisi olmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı