Kol için antrenman programı önerisi

Ppl açılımı push-pull-leg, push günü itiş kaslarını(göğüs, omuz, triceps) pull günü çekiş kaslarını(sırt, biceps)
Leg günüde alt vücudu çalıştırırız, bana göre en iyi program sistemidir.

Parayla haftalık liste yapıyorlar biliyorum ama bildiğiniz bir program var mıdır asıl amacım kilo vermek.

Haftalık olarak para mı istiyorlar?

Yok hayır yani 4 tane gün yapıyorlar 1. gün 2. gün diye hareketleri yazıyor telefon uygulamasından, hiçbir zamanda silinmiyor bana hep yeni program satın al diye zorluyor hocalar ama almadığım için hala aynı liste duruyor spora ilk başladığımda diyet+spor listesi olarak 200 TL istemişti 1 liste 100 TL de olamaz ama para israfı resmen.

PPL açılımı Push-Pull-Leg, push günü itiş kaslarını(göğüs,omuz,triceps) pull günü çekiş kaslarını(sırt,biceps)
leg günüde alt vücudu çalıştırırız, bana göre en iyi program sistemidir.
Bu benim program da değişmesi gereken eklenmesi gereken şeyler var mı mesela 4.günü karın günü ve Bench deadlift trapez bölgelerini ekledim
2.güne db shpulder yerine barbell shoulder a geçtim bide rope curl ekledim makinede olan
3.güne latt p.d. dan sonra kanata vuran iki hareket ekledim
1.5 aydır falan bu antrenmanı uyguluyorum ne zaman degistirmeliyim kendim küçük çaplı değişiklik yapıyorum çıkarttıgım olmadı da ekledigim oldu :)

Yok hayır yani 4 tane gün yapıyorlar 1. gün 2. gün diye hareketleri yazıyor telefon uygulamasından, hiçbir zamanda silinmiyor bana hep yeni program satın al diye zorluyor hocalar ama almadığım için hala aynı liste duruyor spora ilk başladığımda diyet+spor listesi olarak 200 TL istemişti 1 liste 100 TL de olamaz ama para israfı resmen.
Beslenme programını atsana be kral :D

Yeni konular

Geri
Yukarı