Steam Eşyaları nakite çevirme

BUFF90-95 ne demek acaba ne yazık ki anlamadım. Drekt kutuları %25 indirime kadar satabileceğim bir platform var mı acaba?
Hocam BUFF163 Steam pazarından bile büyük bir pazar, eğer eşyalarınızı elden satmak isterseniz millet Steam yerine bufftaki fiyatına göre fiyat verir. Buff 90 dediğim ise buff fiyatının yüzde 90'ı anlamına geliyor, yani eşya satarsanız karşınızdaki kişi buff fiyatının yüzde 90'ından alırım eşyaları der, tabii bu oran değişebilir.

Hahahahaha konu hakkında çok az bilgisi olup tavsiye veren ne çok kişi var, "bakiye satmak" şeklinde olanlar epey güldürdü açıkçası.

Arkadaşlar 179.330TL değerinde eşyam var az once hesapladım şu ankı Steam satıs fiyatlarından hesapladım, bunu nakite çevirmek istesem izleyeceğim en mantıklı yol nedir? (Eşyaların tamamı Silah kasası)
Şimdi 180 bin liralık envanteriniz var ama nasıl nakite çevireceğiniz konusunda en ufak bir fikriniz yok mu? Siz bir yanlışlık yapıyor olmayasınız, envanter linkini atabilir misiniz rica etsem.

Hahahahaha konu hakkında çok az bilgisi olup tavsiye veren ne çok kişi var, "bakiye satmak" şeklinde olanlar epey güldürdü açıkçası.

Şimdi 180 bin liralık envanteriniz var ama nasıl nakite çevireceğiniz konusunda en ufak bir fikriniz yok mu? Siz bir yanlışlık yapıyor olmayasınız, envanter linkini atabilir misiniz rica etsem.
toplam 3 hesap var tek tek hesapladım kutuları, bugune kadar satmayı dusunmemiştim neden bu kadar şaşırtıcı anlamadım.

Geri
Yukarı