Oyun Etail İndirimleri

spriggan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme
Selam Dostlar,
Bugün kontrol ederken Etail üzerinde güzel indirimler olduğunu görüp bazılarını sizlerle paylaşayım dedim.

Detroit: Become Human - 65 TL
Journey - 50 TL
Twelve Minutes - 98,75 TL
Lego Startwars - 122 TL
Hello Neighbor - 12,50 TL (Seri tamamen indirimde)
Black Skylands - 19,20 TL

Bunlar dışında bir çok oyun indirimde gözüme çarpanları yazdım. :)

eTail güzel indirimler yapıyor da ara sıra kodları geç teslim edebiliyorlar. Bu durum da oldukça can sıkıcı oluyor.
Geç teslim edilmesi çok sorun değil benim açımdan teslim olsun yeter ki. :) Mesela detroit oyununu 470 TL'ye alacağıma 65 TL'ye alıp 2 saat beklemeyi tercih ederim. :) Benim gibi düşünenler kaçırmasın. :)

İki saati aştığı zamanlar da olabiliyor. Site zaten güvenilir, onda sorun yok ancak bazen oldukça geç teslim ediyorlar. Bu da oldukça can sıkıcı oluyor, site tescilli kayıtlı bir site. Bu site dolandırıcılık yapmaz, sanmıyorum.

İndirim zamanları geç teslim edebiliyor, bana hiç denk gelmedi. Şubatta Spider-Man, dün Cartel Tycoon aldım arada Horizon Zero Dawn ve birkaç oyun daha aldım hepsinin kodu anında verildi. Yaz indirimleri gelsin Uncharted da almayı düşünüyorum, umarım güzel bir indirim gelir. 🙂

İndirim zamanları geç teslim edebiliyor, bana hiç denk gelmedi. Şubatta Spider-Man, dün Cartel Tycoon aldım arada Horizon Zero Dawn ve birkaç oyun daha aldım hepsinin kodu anında verildi. Yaz indirimleri gelsin Uncharted da almayı düşünüyorum, umarım güzel bir indirim gelir. 🙂
Bende az önce 8 tane oyun aldım 6 tanesi hemen verildi, 2 tanesi 30 dk'yı buldu.

İki saati aştığı zamanlar da olabiliyor. Site zaten güvenilir, onda sorun yok ancak bazen oldukça geç teslim ediyorlar. Bu da oldukça can sıkıcı oluyor, site tescilli kayıtlı bir site. Bu site dolandırıcılık yapmaz, sanmıyorum.
Siparişi iptal etmedikleri sürece isterse 1 hafta sonra versin. :) Aldığım oyunları genelde hemen oynamıyorum. Sırada oyunlar oluyor en az 5-6 ay sonra sıra geliyor. :) Ama evet aldığın şeyin geç teslim edilmesi biraz can sıkıcı bir durum yaratıyor.

Oh be Hello Neighbor aldımda RU/CIS mi ne bir şey vardı gerçi SECRET de alınır ama zaten stoklar dayanır şuan almaya gerek duymadım 27 zaten.

Oh be Hello Neighbor aldımda RU/CIS mi ne bir şey vardı gerçi SECRET de alınır ama zaten stoklar dayanır şuan almaya gerek duymadım 27 zaten.
Ben Secret'i ve 2. oyununu almadım. Fazla bakmadığım bir oyundu. Meraktan sadece ilk oyununu aldım. Tavsiye eder misin serinin diğer oyunlarını? Oynama deneyimin oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı