Oyun eTail Take Two Interactive İndirimleri

babypluto

Hectopat
Marvel's Midnight Suns - Standard Edition (Steam) -> 699 TL yerine => 339 TL! Marvel's Midnight Suns - Standard Edition (Steam) PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Marvel's Midnight Suns - Standard Edition (Epic) -> 699 TL yerine => 339 TL! Marvel's Midnight Suns - Standard Edition (EPIC) PC Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Marvel's Midnight Suns - Digital+ Edition (Steam) -> 899 TL yerine => 425 TL! Marvel's Midnight Suns - Digital+ Edition (Steam) PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Marvel's Midnight Suns - Digital+ Edition (Epic) -> 899 TL yerine => 425 TL! Marvel's Midnight Suns - Digital+ Edition (EPIC) PC Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Marvel's Midnight Suns - Legendary Edition (Steam) -> 1149 TL yerine => 455 TL! Marvel's Midnight Suns - Legendary Edition (Steam) PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Marvel's Midnight Suns - Legendary Edition (Epic) -> 1149 TL yerine => 455 TL! Marvel's Midnight Suns - Legendary Edition (EPIC) PC Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

NBA 2K23 -> 699 TL yerine => 165 TL! NBA 2K23 PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

NBA 2K23 Michael Jordan Edition -> 1099 TL yerine => 350 TL! NBA 2K23 Michael Jordan Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

The Quarry -> 429 TL yerine => 170,25 TL! The Quarry PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

The Quarry - Deluxe Edition -> 499 TL yerine => 195 TL! The Quarry - Deluxe Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Steam) -> 569 TL yerine => 235 TL! Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Steam) PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (Epic) -> 569 TL yerine => 235 TL! Tiny Tina's Wonderlands: Chaotic Great Edition (EPIC) PC Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

İndirimler 1 Nisan 02:59:00'a kadar sürecek. Satın alacağınız ürünün sayfasına girdiğinizde sepete ekle butonunun altında platform yazar. CD key olarak teslim edilir.
Ayrıca "etailextr5" kupon koduyla %5 indirim alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Take Two değil 2K indirimi demek daha doğru olur buna. Take Two sadece 2K'e değil Rockstar Games ve Zynga gibi şirketlere de sahip.
Discord'da bu şekilde yazıyordu direkt kopyala yapıştır attım. Bu arada moderatör arkadaş konu başlığını "ETail" yerine eTail şeklinde değiştirebilir mi ben o şekilde yazmamıştım :D

Etailextr5 kod ile biraz daha ucuza alınabilir aklımda Tiny Tina's Wonderlands oyunu var.
Aklımdan çıkmış konuya ekliyorum.

Discord'da bu şekilde yazıyordu direkt kopyala yapıştır attım. Bu arada moderatör arkadaş konu başlığını "ETail" yerin eTail şeklinde değiştirebilir mi ben o şekilde yazmamıştım :D

Aklımdan çıkmış konuya ekliyorum.
Moderatör Türkçeye çok takıntılı oluyorlar normal.

1679916485755.png

Quarry bir türlü düşmedi ya.
Steam'de en fazla 214 liraya düşmüş. eTail'de ekstra %5 kodu ile 161'e geliyor. Total fiyat üzerinden %62'lik bir indirim söz konusu. Steam'de en fazla %50 indirim almış. Ben kararsız kaldım. Beklenebilir yine tabii ki ama 60 dolarlık oyun 429 lira'dan satılıyor. Çıktığından beri zam gelmemiş olması da bir acaba dedirtiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı