Oyun Etail'de God of War 158 TL

Hesabı açıp alayım o zaman aynı fiyata denk gelecekse.
Epic'ten mi diyorsunuz? Daha bile ucuza geliyor. Sepete 3 liralık bir oyun daha ekleyin kupon aktif oluyor. Ben Steam kütüphanesinde olsa daha iyi dedim 20 lira farka rağmen ama elimdekinden de olmayayım diye tekrar Epic'ten alacağım buranın stoğu gelmezse.

Müşteri kaydı ne oluyor tam?
Nays uygulamasında ana sayfada Para Gönder kısmına tıkladığınızda sizi iş bankası müşterisi yapıyor. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme yapıp kaydı tamamlıyorsunuz. Bu işlemden sonra İş bankası müşterisi olmuş ve 50₺ hediye kazanmış oluyorsunuz.

Nays uygulamasında ana sayfada Para Gönder kısmına tıkladığınızda sizi iş bankası müşterisi yapıyor. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme yapıp kaydı tamamlıyorsunuz. Bu işlemden sonra İş bankası müşterisi olmuş ve 50₺ hediye kazanmış oluyorsunuz.
Ben daha birkaç gün önce 100TL kazandım kampanya değişmiş herhalde.

Nays ile Steam'den aldım yaklaşık 40 TL iade edecek 20 TL ilk alışverişe verdi 140'a denk geldi tertemiz iş. Yaz indirimlerinde Spider-Man almayı planlıyorum aynı şekil.

Hocam çok güzel anlatmışsınız bir kaç sormak istiyorum. Uygulamaya para yüklemek için başka kartdan EFT mi yapmak gerekiyor? Oyunu aldıktan sonra kalan parayı çekebiliyor mu? Ya da geri diğer karta transfer oluyor mu?
Evet başka karttan para göndermeniz gerekiyor. Eğer dediğim müşteri kaydını tamamlarsanız hesaptan her türlü para çıkışına izin veriyor. 100TL'yi de kaydı tamamladıktan sonra veriyor. Bir de ilk yüklemenize 20 TL veriyor ek olarak. Özetle gelen hediye paraları hesabınıza çekebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı