Oyun Etail'de God of War 158 TL

Kullanımı çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra eğer 18 yaş üstündeyseniz direkt kayıt oluyorsunuz, değilseniz ilk önce 18 yaş üstünde olan bir bireyiniz için hesap açıyorsunuz ve ayarlar kısmından bağlı hesaplar bölümüne kendi TC ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra o hesaptan çıkış yapıp kendi hesabınızı sorunsuzca oluşturabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan herhangi bir harcama yaptınız diyelim, örnek olarak Steam'den anlatayım. Yapmanız gereken aslında hiç bir şey yok. Sadece direkt olarak steam uzerinden oyun veya bakiye alıyorsunuz ardından 3 gün içerisinde aldığınız miktarın %20'sini iade ediyor. Mesela 197 liraya God Of War alırsanız 3 gün içerisinde 40 tl iade edecek size.

İsterse 50 farklı bankadan 50 farklı hesabınız olsun yine de kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun oluşmaz.

Kendi malımmış gibi anlattım bunları görse de az reklam ucreti verseler bana :D
Ahahahah :D Çok teşekkür ederim tonla video yapılmış bir sürü konu açılmış şu kısa anlatım kadar net ve açıklayıcı değil valla. Az önce indirdim ilk yüklemeye 20₺ veriyormuş birde tekrar teşekkür ederim.

Ahahahah :D Çok teşekkür ederim tonla video yapılmış bir sürü konu açılmış şu kısa anlatım kadar net ve açıklayıcı değil valla. Az önce indirdim ilk yüklemeye 20₺ veriyormuş birde tekrar teşekkür ederim.
Eğer müşteri kaydını tamamlarsanız 100TL daha veriyor. Oyunu bedavaya getirirsiniz.

Kullanımı çok basit. Uygulamayı indirdikten sonra eğer 18 yaş üstündeyseniz direkt kayıt oluyorsunuz, değilseniz ilk önce 18 yaş üstünde olan bir bireyiniz için hesap açıyorsunuz ve ayarlar kısmından bağlı hesaplar bölümüne kendi T.C. ve diğer bilgilerinizi girdikten sonra o hesaptan çıkış yapıp kendi hesabınızı sorunsuzca oluşturabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan herhangi bir harcama yaptınız diyelim, örnek olarak Steam'den anlatayım. Yapmanız gereken aslında hiçbir şey yok. Sadece direkt olarak Steam uzerinden oyun veya bakiye alıyorsunuz ardından 3 gün içerisinde aldığınız miktarın %20'sini iade ediyor. Mesela 197 liraya God of War alırsanız 3 gün içerisinde 40 TL iade edecek size.

İsterse 50 farklı bankadan 50 farklı hesabınız olsun yine de kullanabilirsiniz, herhangi bir sorun oluşmaz.

Kendi malımmış gibi anlattım bunları görse de az reklam ucreti verseler bana :D

Hocam fiziksel kart mı bu yoksa hesabı açar açmaz alışveriş yapabilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı