ETail'den alınan key ne zaman gelir?

Liberte Sergen

Kilopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önce ön siparişle bu siteden alışveriş yapan varsa key ne zaman teslim edilir? Alalı 2-3 gün oldu.

Daha önce 4-5 kere alışveriş yapmışlığım var. Güvenilirdir. Çıkmış oyun aldıysan birkaç saat icinde göndermeleri gerekiyor. Erken erişim oyun aldıysan oyun çıkmaya yakın kodu veriyorlar. Eğer unchated aldıysan merak etme bende aldım bana da gelmedi daha. Ama çıkmış bir oyun aldıysan desteğe yaz.

Daha önce 4-5 kere alışveriş yapmışlığım var. Güvenilirdir. Çıkmış oyun aldıysan birkaç saat icinde göndermeleri gerekiyor. Erken erişim oyun aldıysan oyun çıkmaya yakın kodu veriyorlar. Eğer uncharted aldıysan merak etme bende aldım bana da gelmedi daha. Ama çıkmış bir oyun aldıysan desteğe yaz.

Muhtemelen oyunun çıkacağı hafta veya oyunun çıktığı gün göndereceklerdir keyi. Hangi oyunu aldınız?

Daha önce 4-5 kere alışveriş yapmışlığım var. Güvenilirdir. Çıkmış oyun aldıysan birkaç saat icinde göndermeleri gerekiyor. Erken erişim oyun aldıysan oyun çıkmaya yakın kodu veriyorlar. Eğer unchated aldıysan merak etme bende aldım bana da gelmedi daha. Ama çıkmış bir oyun aldıysan desteğe yaz.

Daha önce 4-5 kere alışveriş yapmışlığım var. Güvenilirdir. Çıkmış oyun aldıysan birkaç saat icinde göndermeleri gerekiyor. Erken erişim oyun aldıysan oyun çıkmaya yakın kodu veriyorlar. Eğer Uncharted aldıysan merak etme bende aldım bana da gelmedi daha. Ama çıkmış bir oyun aldıysan desteğe yaz.

Uncharted aldım hocam.

Geri
Yukarı