Etermine.org'da kazım görünmüyor

Okumadan yazıyosunuz. Önce bi' okuyun.

Ya güzelim düzeni bozdum resmen hocam. Hakikaten bana rahatlık batıyor. Akşama kadar izlemediğim video kalmadı.
59 mhlık kazım yapıyorken şimdi 30 civarı kazım yapıyorum.
Neyde hata yapıyorum hiç anlamış değilim.
Pool kısmına > POOL=eu1.ethermine.org:4444"
Pool 2 de > POOL=eu1.ethermine.org:4444"
Wallet kısmına da "wallet = 0XF00AD9663F613E15FB76862602SE6D431A6104C3.lolminerworker"
Olarak da Binance-sporcuzdan-ETH-yatırma-erc20 ag gecıtlı ETH'nın adresini yapıştırıp kazıma baslıyorum.
Ve sonuç 30 mhlık kazım. Nerede sorun yaşadığımı bir gösterebilseniz o kadar mutlu olacağım ki.

Güzel sorun yok gözüküyor. Ama oyun oynamadığınız sürelerde kazım yapacağınızdan pps+ ödeme yöntemi kullanan Binance havuzu az ödeme yapacaktır.
Kazım ayarlarınız iyi.

Getirinizi maksimize etmek için. 76 - 77% LHR performanslı lolminer'ın en son sürümünü kullanın ve 2miners'ın nano ödemesine geçin.
Arkadaşın kartı LHR değil ki? Neden lolminer kullanacak? Önceden 59 mhs aldığını söylemiş, LHR kartla bunu alamaz ki 1 yıldır yapıyorum demiş, 1 yıl önceki kartın LHR olması çok çok düşük bir ihtimal.

MH düşükse yüksek ihtimalle OC ayarlarınız yanlıştır. Buraya önce msi afterburnerdan ss atın.
Lolminer değil t-rex miner kullanın kartınız lhr değil verdiğiniz bilgilere göre. Havuz olarak binance değil 2miners kullanmalısınız. Tek kartınız buysa nano ile ödeme almanız en mantıklısı olur. Havuz ayarları 2miners olarak ayarlanacak bat dosyasından, bat dosyasında wallet yazdığınız yere binance üzerinden aldığınız nano adresini yapıştırın. Bu şekilde eğer 7 24 mining yapıyorsanız hiçbir kesinti olmadan günlük ödeme alabilirsiniz.

Arkadaşın kartı LHR değil ki? Neden lolMiner kullanacak? Önceden 59 mhs aldığını söylemiş, LHR kartla bunu alamaz ki 1 yıldır yapıyorum demiş, 1 yıl önceki kartın LHR olması çok çok düşük bir ihtimal.

Mh düşükse yüksek ihtimalle OC ayarlarınız yanlıştır. Buraya önce MSI Afterburner'dan SS atın.
lolMiner değil T-Rex Miner kullanın kartınız LHR değil verdiğiniz bilgilere göre. Havuz olarak Binance değil 2miners kullanmalısınız. Tek kartınız buysa nano ile ödeme almanız en mantıklısı olur. Havuz ayarları 2miners olarak ayarlanacak BAT dosyasından, BAT dosyasında wallet yazdığınız yere Binance üzerinden aldığınız nano adresini yapıştırın. Bu şekilde eğer 7 24 mining yapıyorsanız hiçbir kesinti olmadan günlük ödeme alabilirsiniz.

123123.jpg

Öncelikle değerli görüşleriniz için teşekkür ederim üstadım. Şu anki değerlerim bu şekilde. OC ayarlarımda görüldüğü üzere. Ben Online olarak oyun oynuyorum aynı zamanda fakat arka planda çalıştığı için oyunumda 7/24 açık ve ayarlarımda PC'yi fazla kasmaması açısından bu şekilde yapmıştık 1 sene evvel. Bir arkadaşım PC bağlanıp yapmıştı.
Şöyle söyleyeyim ben Binance'yi kullanma sebebim her zaman para çekmiyorum. Örneğin yaklaşık 9 aydır yapılan kazım sonrası (tabı bu surece belki toplasan yaklasık 1 ay kazım yapılamamıstır cesıtlı sebeplerle) 0.15 Ethereum kazımı yaptım.
T-Rex Miner'e geçmeye gerek var mı? Ben Phoenix minerde kazım yaparkende Max 59 mh alıyordum şu an o değerlere ulaşmış görünüyor.
Fakat gece böyle değildi. PC kasacak bir program vs açık değildi. Ama şu an 59 mhlarda sabitlendi gibi. Sorun gözükmüyor. Fakat sizin değerli görüşleriniz önemli gelecekle ilgili sizlere göre adım atabilirim değerli üstatlar.
u.jpg

Ben bu işe bir türlü aklımı erdiremedim. Ya LoLminer De bir saçmalık var. Bakın şimdide 30 mh oldu
Sorunu g miner e geçerek çözdüm sabit 59 mh alıyorum RTX 3070 ile bilginize.

Son düzenleme:
Üzgünüm ama Ethereum Clasic(ETC) havuzunda Ethereum(ETH) kazımı yapıyorsunuz. 😕
Sanırım eth.bat dosyasını etc.bat ile karıştırdınız ve etc.bat dosyasına ETH adresini girdiniz ve dolayısıyla ethermine'da ETH havuzunda göremiyorsunuz çünkü ETC havuzundasınız.
Cüzdan adresiniz de ETH olduğuna göre kazımınız uzay boşluğuna gidiyor.
Bilginize.
yardımcı olabilir misiniz hocam ben de kazım yapamıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı