ETH 2.0 güncellemesi ne zaman?

EvieFrye

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Azerbaycan,Bakü
Daha fazla  
Arkadaşlar yarınkı ETH güncellemesi mining zorluğunu falan mı arttıracak? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir arkadaşım Ethermine de artık 0.01 olduğu gibi aktarılacak dedi böyle bir yenilikte mi gelecek acaba bu güncelleme ile bir bilgi bulamadım bilen var mı?

Arkadaşlar yarınkı ETH güncellemesi mining zorluğunu falan mı arttıracak? Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
Mining zorluğu ağdaki madencinin artması ile ortaya çıkıyor.
Bir arkadaşım Ethermine de artık 0.01 olduğu gibi aktarılacak dedi böyle bir yenilikte mi gelecek acaba bu güncelleme ile bir bilgi bulamadım bilen var mı?
ETH 2.0 dan bahsediyorsan ethermine ile hiç bir ilgileri yok.

Mining zorluğu ağdaki madencinin artması ile ortaya çıkıyor.

ETH 2.0'dan bahsediyorsan Ethermine ile hiçbir ilgileri yok.

Yok yarından içi Ethermine'nin ödeme politikası değişecek gibi bir şey söyledi normalde 0.1 olduğu gibi yatıyor ya bunun 0.01'e çekileceğini belirtti bu doğru mu günlük 0.01 kazım yapabiliyorum eğer doğru bir bilgi ise çok işime yarayacak.

ETH 2.0 hakkında kesin bir tarih yok.
Bu gün gelecek London ağı komisyonları güncelliyor.
Komisyonları madencilere vermek yerine yakacak ve bu da ters enflasyon yaparak ETH'nin değer kazanmasına yardımcı olacak.
Eğer daha hızlı ETH göndermek istiyorsanız madencilere bahşiş vererek öncelik kazanabilirsiniz ve madenciler sadece bu bahşişleri ve blok ödüllerini alıyor artık.

EIP-1559

Yeni konular

Geri
Yukarı