ETH kazançları neden coştu?

Evet durumlar kötü. Bende RX 5700 ile 14 günde 0.0259 ETH kazabildim. Sanki artık değeri düşsede yükselsede kazım hızı hep düşüyor gibi. Şimdi zorluk arttı denilecek tamam da ağ zorluğu 8.0 gördüğünde bile biraz daha fazla kazandırmıştı. Şu an ağ zorluğu 7.62 ve daha az kazandırıyor. Bu işte başka bir iş var. Çin'de kripto paralar ve mining yasaklandıysa ağ zorluğunun çok düşmesi ve bizim daha çok kazanmamız lazımdı 🤔
Bildiğim kadarıyla mining yasaklanmadı. Bizdeki gibi alışverişlerde kripto para kullanımı yasaklandı. Dolayısıyla isteyen mining yapar orada ve yapıyorlardır 👍

Ben bir haber başlığında Çin'de mining yasaklandı diye okumuştum 🤔 Keşke yasaklanabilse çünkü elmanın büyük dilimi Çin'de sparkpoolda. Bize daha büyük elma dilimi düşerdi ne güzel olurdu.

Ben bir haber başlığında Çin'de mining yasaklandı diye okumuştum 🤔 Keşke yasaklanabilse çünkü elmanın büyük dilimi Çin'de sparkpoolda. Bize daha büyük elma dilimi düşerdi ne güzel olurdu.
Valla süper olurdu 😬 Taiwan’da bi yerde sel oldu, oradaki makineler bir durdu o zaman ne biçim kazançlar artmıştı 😊
Herhalde gelirler çok düştü diye ethermine erken ödeme yaptı 😬 0,03’e ödeme yaptı 👍

Son düzenleme:
Bende işin aksi gibi ezil havuzunda kazım yapmaya başladım 0.05 olunca ödeme yapacak daha kaç gündür 0.01 oldu böyle giderse eth 2.0 gelir ben 0.05 barajına gelene kadar 😂😂

Bende işin aksi gibi ezil havuzunda kazım yapmaya başladım 0.05 olunca ödeme yapacak daha kaç gündür 0.01 oldu böyle giderse ETH 2.0 gelir ben 0.05 barajına gelene kadar 😂😂

Seni cesaretinden dolayı tebrik etmek istiyorum 👏😂 bende farklı farklı havuzlar denemeyi seviyordum ama çok havuzu 0.05 limitinden dolayı denemeye cesaret edememiştim. Mesela flexpoolda kazmayı hep merak etnişimdir çünkü Ethermine'dan biraz daha fazla kazandırıyormuş.

Seni cesaretinden dolayı tebrik etmek istiyorum 👏😂 bende farklı farklı havuzlar denemeyi seviyordum ama çok havuzu 0.05 limitinden dolayı denemeye cesaret edememiştim. Mesela flexpoolda kazmayı hep merak etnişimdir çünkü Ethermine'dan biraz daha fazla kazandırıyormuş.
Bunun yanında bonus olarak zıl coin de veriyor az ama genede fırsat işte 0.05 eth olana kadar 35 36 tanede zıl olur

Geri
Yukarı