ETH kazançları neden coştu?

Temmuz da 2.0 güncellemesi ile bizim ETH üretimimiz yalan olabilir. Kart alacaklar bunu göz önünde bulundursunlar.
Ben de çok gidip geliyorum alsam mı almasam mı diye.
Ama beni bu frenliyor.
İnşallah böyle devam eder.

ETH iyice uçtu 1 hafta önce 35 dolar günlük veriyordu son 2-3 gündür 50-60 dolara çıkmıştı az önce baktım 90 dolar diyor dedim ne oluyor bomba gibi patladı ETH durdurulamıyor 😁

Hem ethereum hem kazanç çıldırmış durumda 🙈 108 MH için aylık 571.66 dolar gösteriyor. İnanılmaz bir rakam 😬
Temmuz da 2.0 güncellemesi ile bizim ETH üretimimiz yalan olabilir. Kart alacaklar bunu göz önünde bulundursunlar.
Ama beni bu frenliyor.
Kesinlikle haklısın. Çok kesin birşet yok ama bir anda olursa insanlar mağdur olmasın 🙏 Belki de o yüzden şu an muslukları açtılar, bilemiyoruz 😉

Çok iyi fiyata almışsın 2.el miydi?
Ben neredeyse onun 2,5 katına Gigabyte Vision 3070 aldım 😉

mining ayarım msi afterburner için ;
core clock -502
Memory clock +1300
Power limit %50
Ama her marka 3070’de farklı sonuçlar oluyor. Ben bu ayarlarla 135w harcıyorum 61.7 sabit MH alıyorum. Sende farklı olabilir. Bi de bu benim windowsu da çalıştırdığım kart. Ben windows üstünden mining yapıyorum. O yüzden watt değeri normalden yüksek MH değeri normalden düşük olabilir (tabii OC halinden bahsediyorum)
Ben ethermine.org havuzunda kazıyorum. Binance’e aktarıyorum. Binance’ten henüz para çekmedim ama çekerken mutlaka bir komisyon oluyor (onlar oradan da para kazanıyor) orada da transfer protokollerine dikkat etmek gerekiyor diye biliyorum. Bazı protokoller az kesinti yapıyor diğerlerine göre 👍

Bu aralar 10K çok zor.2022’de belki. Fiyatlar yurtdışında dq fırlamış. Zaten kart orada da yok

Hocam hiç sorma yaa. 6 ay bile önce başlasak şimdi harika olmuştu. Ben de 1-2 aydır kazıyorum 🙈
Hocam ben Sıfır aldım EVGA 3070 6,5K'ya. dediğim gibi o zaman ETH patlalmıştı, stoklar boldu fiyatlar şişmemişti, tamamen oyun için aldım, ama şimdi dolarları görünce oyunların yüzüne bakmıuorum, oyuun açınca zarar ediyormuş gibi hissediyorum :=)

Bende ayarlar seninkine yakın sıcaklık 57'yi geçmiyor. Ethermine.org nasıl iyimdir acaba? benim için dediğim gibi önemli olan trasnfer yaparken az komisyon alması(coinleri gönderirken), şuanda betterhash çok fazla alıyor o yüzden başka program arıyorum.

Ethermine için bu siteden indirip programı kuruyoruz sonra üyeliği bağlıyoruz cüzdanla beraber, başka bir dikkat edilmesi gereken husus yok sanırım?

Hocam ben Sıfır aldım EVGA 3070 6, 5K'ya. Dediğim gibi o zaman ETH patlalmıştı, stoklar boldu fiyatlar şişmemişti, tamamen oyun için aldım, ama şimdi dolarları görünce oyunların yüzüne bakmıuorum, oyuun açınca zarar ediyormuş gibi hissediyorum:=)

Bende ayarlar seninkine yakın sıcaklık 57'yi geçmiyor. Ethermine.org nasıl iyimdir acaba? Benim için dediğim gibi önemli olan trasnfer yaparken az komisyon alması(coinleri gönderirken), şu anda betterhash çok fazla alıyor o yüzden başka program arıyorum.

Ethermine için bu siteden indirip programı kuruyoruz sonra üyeliği bağlıyoruz cüzdanla beraber, başka bir dikkat edilmesi gereken husus yok sanırım?

Bende de sıcaklık genelde 57, cam falan açıkken 54.
Kurulum aynen dediğin gibi 👍 ben memnunum. Açıkçası ne kadar fee alıyor bilmiyorum (mutlaka bir karı var) ama en çok kullanılan havuz bildiğim kadarıyla.
Binance gibi de illa 24 saat bağlı kalman gibi bir durum yok ne kadar kazarsan o kadar kazanırsın 👍
0,05 ETH olduğunda ödeme yapıyor. O kadarlık tutarı hemen hesabına yolluyor.

😂
Yok hocam 3070+6700XT 😉

Ama beni bu frenliyor.
Kardeş dediğin gibi olabilir ama bana madenciler yine yolunu bulacakmış gibi geliyor. Madencilik yapılamayan ekran kartı çıkardılar, kısa sürede onu da madencilik yapabilir hale getirdiler oyuncular yine hüsran.

Bende de sıcaklık genelde 57, cam falan açıkken 54.
Kurulum aynen dediğin gibi 👍 ben memnunum. Açıkçası ne kadar fee alıyor bilmiyorum (mutlaka bir karı var) ama en çok kullanılan havuz bildiğim kadarıyla.
Binance gibi de illa 24 saat bağlı kalman gibi bir durum yok ne kadar kazarsan o kadar kazanırsın 👍
0,05 ETH olduğunda ödeme yapıyor. O kadarlık tutarı hemen hesabına yolluyor.

😂
Yok hocam 3070+6700XT 😉
Teşekkürler hocam yanıtlarınız için

Bu arada yine coştu ETH gelirleri bende şuanda tam 505 dolar gösteriyor aylıkta, 60 mh/z kazım, sizde nasıl?

Geri
Yukarı