ETH kazançları neden coştu?

Arkadaşlar sakın olur musunuz? Hergun hergun yüzde 10 artmasını beklemiyordunuz değil mi elbet düşüşler olacak .YTD
Dipnot: gwei şuan 450 yani bugün herkes inanılmaz bir eth elde edecek yüzde 10 düştü diye telaşa girmenize gerek yok.

off eth napıyon
Dün ile aynı seviyeye geldi 🤔 yapacak bişey yok bunlar hep olacak 👍 önemli olan gelen ETH’leri saklamak 🙏
Arkadaşlar sakın olur musunuz? Hergun hergun yüzde 10 artmasını beklemiyordunuz değil mi elbet düşüşler olacak .YTD
Dipnot: gwei şuan 450 yani bugün herkes inanılmaz bir eth elde edecek yüzde 10 düştü diye telaşa girmenize gerek yok.
Kesinlikle öyle 👍 hocam YTD ne demek?

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Hocam benim kız bu çalışırken arkada derse girse sıkıntı olur mu kazımda? Çok bilmiyorum kusura bakmayın ; bir de vergi muhabbeti dönüyor mu? Bir de hocam son olarak kartın üretici farkı etki yapıyor mu? Sizi çok yordum kusura bakmayın.
Hiç bir şey olmaz kazım gücü biraz düşer.
Ben youtube açıyorum, Netflix'ten film izliyorum.
Sizinki de aynı şey.
Rahat olun.
Çok kafanıza takılıyorsa 200 300 e 1 - 2 GB lık bir ekran kartı alın.
Monitörü ona bağlayın.
Gündelik işlerde o ekran kartını kullanın.
PhoenixMiner da ekran kartını kaçıncı ekran kartıysa Mining yapan(1. veya 2.)
o tuşa basarak deaktif edebiliyorsunuz.
Böylece 1-2 GB lık ekran kartını sadece masaüstünde kullanırsınız.
Sahibinden'de Param Güvende ile 2. el alın bir tane 200 ₺ ye bulursunuz.

Hiç bir şey olmaz kazım gücü biraz düşer.
Ben youtube açıyorum, Netflix'ten film izliyorum.
Sizinki de aynı şey.
Rahat olun.
Çok kafanıza takılıyorsa 200 300 e 1 - 2 GB lık bir ekran kartı alın.
Monitörü ona bağlayın.
Gündelik işlerde o ekran kartını kullanın.
PhoenixMiner da ekran kartını kaçıncı ekran kartıysa Mining yapan(1. veya 2.)
o tuşa basarak deaktif edebiliyorsunuz.
Böylece 1-2 GB lık ekran kartını sadece masaüstünde kullanırsınız.
Sahibinden'de Param Güvende ile 2. el alın bir tane 200 ₺ ye bulursunuz.
Bakayım hocam o zaman, teşekkür ederim. Kart ekstresi diğer aya dönsün 14k'ya 3070 alırım, elimde halihazırda RX 560 var, onu bağlarım o zaman ; teşekkür ederim.

yatırım tavsiyesi değildir
Eyvallah 🙏
Kesinlikle YTD 👍
Bakayım hocam o zaman, teşekkür ederim. Kart ekstresi diğer aya dönsün 14k'ya 3070 alırım, elimde halihazırda RX 560 var, onu bağlarım o zaman ; teşekkür ederim.
Bu arada hocam 1-2 ay sonra da ne olacağı belli olmaz o yüzden bize de çok güvenme 🙏
Seni mağdur etmek istemem. 1-2 ay sonra ETH kazımı biterse sonra sıkıntı olur. Gerçi o zamanda başka bi coin çıkar onu kazarız ama sen bilirsin yinede 😉

Eyvallah 🙏
Kesinlikle YTD 👍

Bu arada hocam 1-2 ay sonra da ne olacağı belli olmaz o yüzden bize de çok güvenme 🙏
Seni mağdur etmek istemem. 1-2 ay sonra ETH kazımı biterse sonra sıkıntı olur. Gerçi o zamanda başka bi coin çıkar onu kazarız ama sen bilirsin yinede 😉
Hocam beklemektense atılmak TR içinde her zaman kar. Ev kredisi ödüyordum, altımda da Broadway vardı 1.5 yıl önce, kenarda borç öderken 20 lira biriktirmiştim. Öyle böyle araya sıkıştırıp Clio aldım 60400'e oldu şimdi 160K.

YTD değil elbet. Ama Raven ve Nvidia ekran kartları için Firo değerlendirilebilir.
En azından günü kurtarır bizim için.
İlginç hocam. Ben ethermine.org üzerinden kazıyorum. Sen? Resim de ekledim anlık durum.Eki Görüntüle 1017132
Ekran görüntüsü 2021-05-11 012516.png

600 $ bandını devirdik sonunda, biraz geç olsa da.

Hocam beklemektense atılmak TR içinde her zaman kar. Ev kredisi ödüyordum, altımda da Broadway vardı 1.5 yıl önce, kenarda borç öderken 20 lira biriktirmiştim. Öyle böyle araya sıkıştırıp Clio aldım 60400'e oldu şimdi 160K.
Sevindim sizin adınıza 😊 ama bi anda oldu diye de paranın değerini bilmemezlik yapmayın. Bin defa düşünüp değerlendirmekte fayda var 😊
YTD değil elbet. Ama Raven ve Nvidia ekran kartları için Firo değerlendirilebilir.
En azından günü kurtarır bizim için.

Eki Görüntüle 1017659
600 $ bandını devirdik sonunda, biraz geç olsa da.
İşin suyu çıktı valla sabah bi kalkıcaz 1000$ 😂

Geri
Yukarı