ETH ödeme alma nasıl gerçekleşir?

yyildirayy

Kilopat
Katılım
18 Ocak 2013
Mesajlar
1.374
Çözümler
6
Yer
İstanbul/Silivri
Voltaj ayarlaması beni aşırı korkutuyor hiç bilgim olmadığı için önerebileceğiniz bir kaynak var mı konu hakkında bilgi edinmem için.
Voltaja bende ellemedim, onun dışında yaptığım ayarlar bunlar.

001.jpg
 

Alperen987

Hectopat
Katılım
22 Ocak 2017
Mesajlar
128
Ben şu an performansından memnunum 58C sıcaklığı var beni korkutan Memory sıcaklığı 84C çoğu yerde kartın sıcaklığı normal ama uzun dönemde zarar vermesinden korkuyorum.
 

Dosya Ekleri

  • mimng.png
    mimng.png
    63 KB · Görüntüleme: 10

CiggaM

Femtopat
Katılım
3 Kasım 2020
Mesajlar
4
NVIDIA ekran kartı kullanıyorsan t-rex miner AMD ekran kartı kullanıyorsan phoenixminer, lolminer gibi miner programlarını indirip kurman lazım. T-rex sadece NVIDIA da çalışıyor ve NVIDIA kartla en yüksek hashrate gördüğüm miner olduğu için bunu kullanıyorum ben. Elinde 1-2 kart vardır muhtemelen bunun için sana binance pool öneririm kazım yapmak için başka sitelerde var ama çekim limitleri var örneğin etherminer var en bilindik ama 0.1 Ethereum birikmeden parayı yatırmıyor. Binance ise 24 saatte ne kazdıysan direk yatar hesaba. Parayı çekerken ise Papara hesabı aç bir tane binancetan kazdığın Ethereum'ları Türk lirasına çevirip Papara'ya gönderirsin oradan da kendi banka hesabına gönderir çekersin parayı. Papara %1 komisyon alır bunuda aklında bulundur. Direkt kredi kartına çekmek nasıl oluyor hiç denemedim ama daha yüksek komisyonlar çektiğini okudum birkaç yerde daha bilgili arkadaşlar yazar muhtemelen 1 haftalık mining bilgim bu kadar.
knk bende yeni başladım ama 15 16 saat filan oldu bakiye sıfır gözüküyor sorun ne olabilir ?
 

batuone

Centipat
Katılım
13 Mart 2020
Mesajlar
87
Çözümler
2
knk bende yeni başladım ama 15 16 saat filan oldu bakiye sıfır gözüküyor sorun ne olabilir ?
Bakiye 24 saatte bir yansır hesaba eğer binance poolda kazım yapıyorsan gece saat 5 civarı yatıyor genelde para. İstatistikler kısmına bak pool.binance.com da orada makinenin kazım yaptığını görüyorsan sıkıntı yoktur.
 
Yukarı