ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
lolMiner 1.43 dual and split mining options · Lolliedieb/lolMiner-releases Wiki

T-Rex ve lolMiner'ın son sürümleri ile artık mümkün. Sadece ETH kazmaktan en azından güncel olarak %35-40 daha fazla gelir sağlanabilir.

Fikir almak için bu siteden benzer ayaları deneyerek gelir karşılaştırması ve güç tüketim farkını hesaplayıp tercih edebilirsiniz.

Bu konu sadece haber konusudur ve herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

YouTube üzerinde yavaş yavaş yabancı kaynaklardan videolar da bulunmakta. Ek olarak da henüz Türkçe kaynaklara rastlamadım, yakında onlar da ortaya çıkacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
TON coin'i bozdurmak sıkıntı, nereye satacaksınız? Listeleyen borsa yok, şu an kazmak tamamen kumar gibi.
Birkaç borsa var Gate.io gibi. Tabii ki herkes kendi fikrine göre karar vermeli.

Son düzenleme:
Yüksek watt ve sıcaklık da unutulmamalı.
Watt olarak, kart başına yaklaşık 20-25W bir artış oldu evet ama sıcaklık benim kartlarımda 5 derece etki etti. Gelir farkı da az değili kart yıpranmasını düşünürsek mining işi hepten yalan olur zaten.

Watt olarak, kart başına yaklaşık 20-25W bir artış oldu evet ama sıcaklık benim kartlarımda 5 derece etki etti. Gelir farkı da az değili kart yıpranmasını düşünürsek mining işi hepten yalan olur zaten.

Kazanç değerin ne oldu hocam? Kaç mh alıyorsun? ETH ile aynı anda kaç ton veriyor? ETH kazancı düştü mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kazanç değerin ne oldu hocam? Kaç mh alıyorsun? ETH ile aynı anda kaç ton veriyor? ETH kazancı düştü mü?
ETH 5 MH/s düştü. Bunun yanında ek olarak 3 GH/s TON kazılıyor. Güncel olarak kendi sistemimde 40-45 dolar fazla gelir görünmekte.

Mining programındaki ayarlarınızı gösterebilir misiniz?
YouTube için ufak bir video çekmiştim yasak değilse paylaşabilirim.

Sadece kazanç farkları ve kart ayarlarından bahsettim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı