ETH haricinde Dual mining yapan var mı?

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,
Bu pek konuşulmuyor ancak halihazırda bu şekilde kazanlar varsa tecrübelerini öğrenmek isterim.

Pek ümitli değildim zaten, sıkıntı yok. Nasıl olsa buradakiler ETH 2'den sonra bol bol konuşacaklar bunları.

Şimdiden hazırlık yapmak lazım bence. Çünkü eth mining bittiğinde başka coin kazılacak ve muhtemelen de değeri artacak. Malum ilgi gören her şey değer kazanır düşüncesindeyim.

Onu bende düşünüyorum zaten halihazırda bir adet 1660 s ile ortalama 31 mh ile kazım yapabiliyorum elimde rig felan yok yani bazen diyorum şuan için kazımı kolay bi kaç coin kazayım fakat insan eth kazımı bitene kadar elinde bolca eth oluşumda istiyor doğrusu birde kazancı daha Yüksek göründüğü İçin tercihimi eth mining bitene kadar ergden yana kullanacağım ben
Şimdiden hazırlık yapmak lazım bence. Çünkü eth mining bittiğinde başka coin kazılacak ve muhtemelen de değeri artacak. Malum ilgi gören her şey değer kazanır düşüncesindeyim.

Şimdiden hazırlık yapmak lazım bence. Çünkü ETH mining bittiğinde başka coin kazılacak ve muhtemelen de değeri artacak. Malum ilgi gören her şey değer kazanır düşüncesindeyim.

Sırf miningi yapıldığı için coinin artacağını değil düşeceğini düşünüyorum herkes kazıp başkalarından daha ucuza satacak.

Geri
Yukarı