ETH+TONCOIN Dual Mining Artık Mümkün!

en son kırılımla totalde 577 mhs eth kazıyorum.eğer elektriği çıkarıyorsa + Ton kazalım

AMD kart kullanıyor ve TON kazmak istiyorsanız TRM( teamredminer ) kullanın. Özellikle ETH+TON için LOL'den daha verimli.

Ton kazımda durum nedir kazanç nedir arkadaşlar. Devam eden var mi? ETH çok düştü, kazım zorluğu iyice arttı.

Ton kazımda durum nedir kazanç nedir arkadaşlar. Devam eden var mi? ETH çok düştü, kazım zorluğu iyice arttı.

Ton coin kazımının biteceği söyleniyor. Şu yazdığım tarihte 11 gün kaldığı belirtilmiş. Bu bilgiyi whalespool sayfasında bulabilirsin.

Ton coin kazımının biteceği söyleniyor. Şu yazdığım tarihte 11 gün kaldığı belirtilmiş. Bu bilgiyi whalespool sayfasında bulabilirsin.

Eki Görüntüle 1405649

Kazım bittiğini bilmiyordum. Su anda çok ciddi odul veriyor görünüyor doğruysa. Bugün anlık bir yükselme oldu acaba yoksa son zamanlarda böyle miydi? Eğer kazim böyle ise bitene kadar geçilebilir.

Kazım bittiğini bilmiyordum. Su anda çok ciddi odul veriyor görünüyor doğruysa. Bugün anlık bir yükselme oldu acaba yoksa son zamanlarda böyle miydi? Eğer kazim böyle ise bitene kadar geçilebilir.

2 gündür icemining havuzunda kazançta azalma var. 2 gün öncesi de artış vardı. Şu an gh başı 0.171 alıyorum. 2 gün önce 0.2 veriyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…