ETH vs ETC mining

DarkBloodd

Centipat
Daha fazla  
Elimdeki ekran kartı NVIDIA GTX 1660 Super 6 GB.
Hal hazırda Ethermine havuzunda, PhoenixMiner 5.6'a programı ile ETH mining yapmaktayım.
31 mh/s kazım gücüm, 55-63 derece aralığında sıcaklık değerlerim var, kazım yaparken güç tüketimim 85 W.
Bu bilgiler ışığında sizce ETH mining mi daha iyi kazanç sağlar ETC (Ethereum Classıc) mining mi? Konu hakkında bilgili arkadaşlarımın bilgi ve tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok teşekkür ederim arkadaşlar
Etc'nin karı çok düşük şu anda. Eth'ye devam edin.
Hocam aynı ekran kartını kullanıyorduk sanırım bu ayki elektrik faturamda 15 günlük mining yapmama rağmen geçen ay (mining yapmadığım ay) 290 TL gelen faturam bu ay 310 TL geldi 20 TL fark gözlemledim hadi Günay daha az elektrik gitsin diyelim max 50 TL sizde durumlar nedir ?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Hocam aynı ekran kartını kullanıyorduk sanırım bu ayki elektrik faturamda 15 günlük mining yapmama rağmen geçen ay (mining yapmadığım ay) 290 TL gelen faturam bu ay 310 TL geldi 20 TL fark gözlemledim hadi günay daha az elektrik gitsin diyelim Max 50 TL sizde durumlar nedir?

Bu ay oturduğum sitenin WhatsApp herkes elektrik faturasından şikayet ediyordu. Bu ay bir şeyler mi değişti anlamadım.

Geri
Yukarı