Ethereum 2000 Doları görür mü?

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
YTD yazarak cevap verelim, sorun çıkmasın.

Ethereum çok dalgalı. Bugün ben de ilk yatırımı yaptım. Eşit düzeyde düşüp, yükseliyor. Bir sorun olmazsa 2000 görür diyorlar. Tahminleri alalım.

SmartSelect_20210214-175105_Paribu.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ETH de 2000 doları görür, BTC de 50.000 doları görür. Hepsi aldı başını gidiyor :D. Şakayı bir kenara bırakırsam da kripto paraların kumardan pek bir farkı yok. Kumar da tamamen şans ama tecrübeliler genelde daha fazla kazanıyor.

Bunu kimse bilemez başkalarına sormamalısınız. Sohbet geyik amaçlı soruyorsanız ayrı konu ama o kadar bilen biri dünyada yok. Olsaydı zaten Bitcoin 1 dolarken evi arabayı satıp alırdı. Fakat en uzman ekonomi profesörleri bile balon dedi böyle yükselme olmaz dedi sonra %50000000 artınca öyle kaldı insanlar düşmüyor da.

ETH de 2000 doları görür, BTC de 50.000 doları görür. Hepsi aldı başını gidiyor :D. Şakayı bir kenara bırakırsam da kripto paraların kumardan pek bir farkı yok. Kumar da tamamen şans ama tecrübeliler genelde daha fazla kazanıyor.
O zaman altın da kumar.

Son düzenleme:
Bunu kimse bilemez başkalarına sormamalısınız. Sohbet geyik amaçlı soruyorsanız ayrı konu ama o kadar bilen biri dünyada yok. Olsaydı zaten Bitcoin 1 dolarken evi arabayı satıp alırdı. Fakat en uzman ekonomi profesörleri bile balon dedi böyle yükselme olmaz dedi sonra %50000000 artınca öyle kaldı insanlar düşmüyor da.
Bir çocuk var taaa vakti zamanında 300 BTC almış, şimdi milyoner. :)

Yatirim tavsiyesi degildir.
Bir cok ekonomist ve analist 2021 icinde bitcoin'in 100bin$rekorunu gorecegini, Ethereum icin de 8bin$ rekorunu kiracagini on goruyor. Ben de sahsen bu yerlere gelecegini dusunuyorum.

Tahmin kelimesini açıklamama gerek yok bence hocam. Sadece düşünceleri alıyorum. Kimseye göre hareket etmem.

Geri
Yukarı